Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć 4all


hauwaii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

To mój pierwszy post ale nie wizyta. Przeglądam to forum już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem coś naskrobać.

Czytając o problemach które bezpośrednio mnie dotyczą poczułem nieodpartą chęć przywitania się i dołączenia do forum którego użytkownicy zrozumieją mnie najlepiej.

Nie byłem u psychiatry więc nie wiem dokładnie jakie mam zaburzenia, ale z pewnością kilka z opisywanych na tym forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko bethi się wita :smile:

Dzięki za przywitanie i pozdrowienie dla wszystkich śle.

 

 

A tak przy okazji się zapytam o wasze zdanie w jednej sprawie, mianowicie: Dziś powiedziałem swojej kobiecie o moich problemach, tak żeby była świadoma z czym się borykam. Ogólnie była zdziwiona bo kiedyś już to przerabialiśmy i myślała że jest już po sprawie, bo temat dawno już nie był poruszany. Po krótkiej wymianie zdań padło stwierdzenie że ludzie z takimi zaburzeniami są mniej wartościowi......

Co o tym sądzicie, co byście odpowiedzieli na takie stwierdzenie??

 

Dodam jeszcze że nie ma ona żadnej wiedzy na temat nerwic czy depresji. Nie przejąłem się tym zbytnio bo tak jak napisał nie wie w sumie o czym mówi. Po prostu smutno mi się zrobiło i poprosiłem ją by poczytała trochę to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×