Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zarządzanie stroną, hosting, szablon, bla bla.


krul

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to blog to nie musisz korzystać z jakiegoś drogiego hostingu, wystarczy jakiś tani. Zainstaluj na nim najnowszego wordpressa i kilka wtyczek SEO. Posty będziesz musiał od nowa, jeżeli je zachowałeś to możesz skopiować. Pamiętaj o doborze dobrych tagów i słów kluczowych. Wrzucaj sporo zdjęć i odnośników. Domene dodaj do konta webmastera google i wrzuć tam mapę strony, dzięki temu blog szybciej pojawi się w wyszukiwarce. Nie dodawaj bloga do katalogów bo to teraz nie ma sensu, staraj się zdobyć jakieś wartościowe backlinki. To jest najważniejsze przy pozycjonowaniu.

 

Aha, no i wordpress jest najlepszy dlatego, że jest idealny dla laika. Z poziomu strony możesz edytować praktycznie wszystko co tylko chcesz, łącznie z kodem. Masz też sporo darmowych szablonów do niego, poszukaj sobie jakiegoś w internecie i wybierz ten który najbardziej ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kiedyś stronę na wordpressie i pasuje, ale z własnym szablonem (kupionym, żadną darmówką). Ale nie chodzi mi zupełnie o żadnego blogspota czy cokolwiek. Chcę pobawić się w coś bardziej profesjonalnego. Kupiłem kiedys szablon i mogę zrobić to drugi raz, z tym, że potrzebuję kogoś, kto się zna na jakimś kodowaniu, zmienianiu grafik w szablonie, bla bla bla, bo ja się na tym zupełnie nie znam. A hosting chcę po to, by nie siedzieć na jakiś ograniczonych darmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, do większości płatnych szablonów dostajesz pełną dokumentację, gdzie zazwyczaj są informacje jak zmienić dany element. Plus wszystkie elementy graficzne w psd do modyfikacji. Kodowania w tym wiele nie ma, chyba że chcesz naprawdę generalne przemeblowanie układu szablonu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×