Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narzekanie dziewczynie...


Rekomendowane odpowiedzi

Często gdy z nią rozmawiam wieczorami to narzekam ze mi niedobrze na tym świecie, naprawdę nie chce mi się istnieć. Ona pytała mnie, nalegała abym powiedział dlaczego tak czuje. Mówiłem ze mam depresje. A ona dociekała o powody. A powodów jest masa. Wszystko jej mówię tak enigmatycznie, bo uważam ze moje życie to bezsens. A ona się obraza ze nie mówię prawdy. Ze jestem egoistą. Ze ona nic dla mnie nie znaczy. Kłóciliśmy się. Szybko sie denerwuje. Dzisiaj zacząłem cos mówić o tym wszystkim... A ona ,,Nie zaczynaj,bo znów mnie wkurwisz no. Albo mówisz całą prawde,albo w ogóle nie narzekasz! wybieraj!''. Co jej powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, no bo mozna odniesc wrazenie, ze tak gadasz dla samego gadania, a partnerka to nie pisuar do wylewania zali. jak masz depresję to zawsze jest konkretny powod (endo/egzogenny) i da się jakos tę przypadłośc zamknąć w sprecyzowane ramy . Moze chodzi jej o to, ze podejrzewa iz mialy/maja na to wplyw jakies substancje chemiczne (narkotyki albo psychotropy). No i jak tak narzekasz to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale mozesz zostac odebrany jako osoba narcystyczna, zadufana w sobie i nie liczaca sie z rozmówcą.

a moze po prostu ona mysli, ze sciemniasz, bo nie zauwaza oznak depresji, ale odbiera to jako egocentryzm wlasnie.

 

-- 01 paź 2013, 21:10 --

 

albo....nie chce przyjąć tego do wiadomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sama mi kiedyś opowiadała ze płakała po nocach, ze była smutna,

ale tak codziennie wieczorami Ci to mowila? Czy zwierzyla sie albo miala gorszy dzien co jakis czas?

Jezeli Ty czesto narzekasz ze

mi niedobrze na tym świecie, naprawdę nie chce mi się istnieć.

to dziewczyna moze czuc sie nic nie warta dla Ciebie albo przynajmniej tak malo warta ze nie chce Ci sie zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu nie narzekał dziewczynie, a przynajmniej nie za dużo, nieważne jak chujowo by było, w przeciwnym wypadku stajesz się dla niej mniej atrakcyjny a bardziej denerwujący, kobiety wolą szukać w facecie oparcia niż go głaskać i pocieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×