Skocz do zawartości
Nerwica.com

tak koncza prostytutki....


rachab

Rekomendowane odpowiedzi

po co ten wpis?zeby ostrzec wszystkie dziewczyny,kobiety...nigdy nie wchodzcie w to gowno!ja wlasnie siedze z tabletkami i zastanawiam sie czy je wziasc i nie pisze tego po to zebyscie wypisywali nie rob tego itp.-to ma byc ostrzezenie dla kobiet-prostytucja rujnuje,rujnuje tak psycike ze trudno sobie to wyobrazic.nie mam juz sil na zycie,nie mam sily walczyc.nie mam mieszkania,nie mam pracy,wyksztalcenia,jestem sama,mam dwoje dzieci w tym jedno chore na ktorego nie mam zeby je leczyc,nikt mi nie pomaga,cale zycie w dupe.cztery zwiazki w moim zyciu,trzy razy ladowalam w burdelu.poznalam tam kogos,ten ktos mnie wyciagnal pokazal inne zycie,wierzyl we mnie,ja zaufalam oddalam cale serce,cala dusze,moj blad zawierzylam w swoje chore uczucie.moja zazdrosc zniszczyla wszystko a ja poprostu tak bardzo-chyba na sile chcialam byc szczesliwa.teraz nie mam juz nic do stracenia.po co dzieciom taka matka?co im dam w zyciu?wstyd ze maja taka rodzicielke?ze nie moze im niczego zapewnic bo po prostu nie ma na to sily do walki,nie jest wcale taka przebojowa jak wszyscy sadza,nie ma w sobie utwierdzanych przez spoleczenstwo zapedow gniazda?leki na depresje nie pomagaja,zgubilam sie calkowicie.nigdy zaden psycholog lub psychiatra mi nie pomogl.kazdy moj pieprzony dzien to wieczne przeciaganie liny,zycie z dnia na dzien.nie potrafie sie zabezpieczac,myslec o przyszlosci,nie mam podstaw spolecznych.a wszyscy mowia...taka grzeczna,taka ladna,takie ma spokojne i dobre oczy...ja pierd...nie jestem nikim-jestem diablem w kobiecym ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×