Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szok


ewitka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku. We środę stało się coś, czego NIGDY się nie spodziewałam. Czekałam na przystanku na autobus a parę godzin później ocknęłam się w szpitalu. Nie wiem, co się stało ani jak się tam znalazłam. Nie pamiętam ani sekundy. Badania wyszły dobre, więc dzisiaj mnie wypisali. Ale...dowiedziałam się, że najprawdopodobniej za taki stan odpowiedzialna jest za duża dawka leków antydepresyjnych! Przyjmuję velaxine 150, spamilan 10 i okazyjnie zolsana 0,01. Nie wiem, co o tym myśleć. Przeraża mnie, że coś takiego miało miejsce i może się kiedyś powtórzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys obudzilem sie goly na balkonie, deszcz jakis padal a ja nie pamietalem ostatnich kilku godzin, jakby mi film potrzaskal. Inna podobna przygoda miala miejsce jak przyjmowali mnie na Srebrzysko (znane w Gdansku wariatkowo): w ogole nie pamietam pierwszego tygodnia pobytu, tylko jakies urwane sceny z palarni, jakis jeden czy dwa obiady a reszta to takie lezenie w odretwieniu. Przesluchania i podpisywania papierow w ogole nie pamietam. Wtedy juz bylem na psychotropach od kilku lat, i akurat w trakcie nawrotu. Zgadzam sie - uczucie paskudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem tak po mieszance wenlafaksyny z tramalem. Pamiętam jak wróciłem z zakupów. Położyłem siatki na ziemię. Spojrzałem na zegarek i jebsss. Obudziłem się dokładnie pól godziny później (coś koło 14.00 to było).Leżałem na plecach. Wzrok w sufit. Strasznie bolał mnie język, cały pogryziony. Trochę bolała mnie głowa, na szczęscie posadzka była z drewna dosyć starego i takiego miękkiego trochę. Chyba to padaczka była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewitka to mógł byc pojedynczy spadek ciśnienia albo napad padaczkowy. To drugie może sie zdarzyc kazdemu czlowiekowi raz lub dwa razy w zyciu, a antydepresanty poniewaz obnizaja prob drgawkowy mogą wywoływać częściej takie incydenty. Pogadaj o tym z lekarzem który przepisał Ci te leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja ostatnio po rozpoczęciu leczenia Lerivonem podobno rano gadałam z ojcem, zamykałam drzwi, coś mówiłam, że psa wyprowadzę i coś jeszcze... NIC z tych rzeczy nie pamiętam, do tej pory.

myślałam, że ojciec się ze mnie naśmiewa, a mam kompletną dziurę w pamięci... jestem święcie przekonana, że wtedy spałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×