Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia snu oraz jego swiadomość ??


rhplus90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problemy z zaśnięciem , a jak już zasnę najgorsze jest to że ten sen jest świadomy tego co w nim robię :/

Czasami jest że w pewnym momencie zasnę , ale dalej widzę ciemność w moim pokoju wstaje z łózka idę do toalety , z pokoju wychodzi moja mama coś się mnie pyta i wydaję się ze niby wszystko okej , ale póżniej zaczynaja dziać się dziwne rzeczy a zatem straszne rzeczy , wracam do pokoju a tam mam zapalone światło i widzę dziwnych ludzi coś do mnie gadają , a najgorszej jest to że i ch nie znam i sie ich boje , chodzą za mną a jak któreś z nich mnie dotknie to odczuwam ten ból prubóje się uwolnić , ale jest coraz gorzej dopiero po chwili jak widzę w tym śnie że w moim pokoju moje rzeczy np.szafka jest w innym miejscu lub komputer uswiadam sobie ze to sen , próbuje otworzyc oczy ale k... nie mogę ! A jak juz uda mi sie wyrwac z tego horroru budzę sie cały mokry , serce mi wali jak dzwon itp muszę natychmiast wziąsc coś na uspokojenie. Czasami bywa , że miewam też dobre sny spotykam różnych ludzi rozmawiam z nimi śmieje sie poruszam sie z miejsca na miejsce .Nawet , po pewnym czasie wiem że to sen ale nie chce się wybudzac bo jest mi dobrze :) Czekam na wasze opinie na ten temat.pzdr maniek lat 22

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×