Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napietnowany za sex


lowses

Rekomendowane odpowiedzi

Napietnowany za sex

 

Jako płec meska mam problem z tym że jestym napietnowany za sexualność swą, mężczyzni sa okreslani jako myslący o jednym, a w rzeczywistości nie mam nawet możliwości sie zaspokoić.

 

 

 

mam problem ze zdobyciem sexu, od 12roku zycia chce

na samo slowo sex wyzywają mnie, ignorują(czaty)

sex wiazal mi sie mocno z uczuciami, najczesciej na wyobrażenie ze dziewczyna oferuje mi siebie czyli sex niemyslalem o nim wtedy juz, tylko powstawały uczucia do niej

popadałem w obsesje sexualne właściwie z powodu że każda mi mówi spadaj, że są niedostepne

a chcac sie zaspokoic sexualnie bylem wyzywany przez dziewczyny, karcony ze nie mam uczuc

cierpialem tak okolo 15lat

chcialem tez sexu bez uczuc, jako spelnienie dzikich żądzy, oczywiscie nigdy niewidzialem i niewidze takiej mozliwosci

ogolnie chcialem na początku relacji bez sexu, ale one wybieraly rvchaczy, wkoncu zaczalem chciec juz tylko dzikiego sexu, ale na taka propozycje dawaly mi wszystkie odrazu ignora

wybieraly tych z gadaną a ja bezradnie poszukiwałem juz niewiem czy milosci czy dzikiego sexu

stałem sie psycholem, brak sexu i milosci wyryl slad w moiej psychice, zaczalem nienawidziec kobiet

mialem wpojone ze kobiety to delikatna plec, majaca uczucia, zyjaca by pocieszyc, ale kazdy dzien przynosił odmienne wiadomosci o kobietach

że one chca sie tylko zabawic sexualnie tobą, wysmiac, poniżyć

przekonywałem sie od dlugiego czasu ze kobiety to tylko wredne svki, wykorzystywaczki egoistki swinie feministki

mając chlopakow bezproblemu uprawiały flirty na czatach i kamerkach

dziki niespelniony sex

one o sexie niemowily a orgie robiły, na chaturbate wyglądały jakby orgazm cały czas przeżywały a ja jedynie mogłem tylko popatrzeć jak poniżony

dostawały kredyty, ja napietnowania

ja o sexie jak powiedzialem to bylem zaraz jako ten facet myslacy o jednym

i tyle ze uchodzilem jako myslacy o jednym a zadnych przygód sexualnych niezaznałem

kilka sextelefonów mi wyszło

a uchodzilem jako ten myslacy o jednym pozbawiony uczuc

one uchodzily za dziewice bedac dziwkami, ja za myslacego o jednym bedac prawiczkiem

one niemowily ze chca sex a dostawaly go, ja mowiac ze chcialbym sexu bylem wysmiewany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×