Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marzenia..


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem kiedy jest mi naprawde źle..zamykam oczy i zaczynam marzyć..wybiegam myślami gdzieś daleko..jest tam cicho spokojnie a przede wszystkim bezpiecznie:) tam się nie dusze!..Jestem z moim Marcinem śmiejemy się tulimy..hehe robie mu obiad (śmieszne powiecie..nie,to takie proste,naturalne a mnie tak bardzo cieszy) tęsknie za moją zwykłą 'normalnością'..tęsknie za dziewczyną którą byłam..Ktoś powiedział że oczy są zwierciadłem duszy..kiedy dziś przeglądam się w lusterku widzę jedynie smutek i bolącą duszyczke..

 

Moje marzenie do złotej Rybki:chciała bym wyzdrowieć...

 

Lila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liljano, człowiek zmienia się każdego dnia - nawet tego ostatniego. Pewne wydarzenia w jego życiu dzieją się nie bez przyczyny - pragniesz być taka jak przedtem - niepotrzebnie, bo taka, jaka jesteś obecnie też nie jest złe. Postaraj się zmienić nastawienie do tego, co się obecnie z Tobą dzieje bo to nie jest koniec a początek czegoś nowego, bogatszego. Mi się udało w ten sposób zmotywować siebie do walki z chorobą - zaczęłam poznawać jej mechanizmy i dzięki temu jej siła bardzo zmalała. Nie zaskakuje mnie co krok ani nie przeraża, gdy popadam w dołka - bo nawet te chwile, gdy masz wrażenie że jesteś na dnie, są potrzebne - budują Twoją siłę wewnętrzną, że choćby nie wiem co się działo - Ty się zawsze podniesiesz, dasz sobie rady bo jesteś silna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×