Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba znalazłam swój krok do wolnosci


marzenka28

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo cierpie przez te chorobę, tak trudno przychodzi mi mysleć że kiedys będzie lepiej, normalniej że kiedyś będe znowu umiala się cieszyć i zapomne o tym wiecznym strachu który mnie ogarnia!! tak bardzo pragne wyrwać się z nicości!!

Czego najbardziej pragne? żeby ktoś mnie zrozumiał i wiedział co ja czuje!!

 

Chyba znalazłam to ostatnie. znalazłam kogoś kto w koncu wie co czuje, kogoś kto tak bardzo cierpi jak ja i Wy!!

Do tej pory kiedy nadchodził mój zły czas, zaglądałam tu na forum, żeby poczuć się lepiej. teraz mam kogos takiego w realu!!

 

Osoba która cierpi tak samo jak ja, która rozumie każdy moj dziwny stan, osoba którą ja rozumię i wspieram jak tylko potrafie!!

 

A ona była tak blisko!! cierpiała tak jak ja, ale nie mówiła o tym ze strachu przed brakiem zrozumienia.

 

teraz wspieramy się nawzajem i najbardziej cieszy nas to że rozmowy na temat naszych przypadłości bardzo nam pomagają i działaja jak terapia!!

Powoli zaczynamy wierzyć że kiedys w końcu musi być dobrze, bo skoro spełniło się pragnienie zrozumienia przez druga osobę, to dlaczego z resztą niema być tak samo!!!!

 

 

CHCę W TO WIERZYć I WIERZę , WIERZę, WIERZę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się razem z Tobą:):):):)

I nawet ostatio zdałam sobie sprawę, że zrozumieć nas potrafi tylko ktoś, kto czuje to samo. Wtedy nie trzeba ukrywać, wstydzić się i usprawiedlwiać, że znowu coś nie wyszło...

Dlatego bardzo dobrze, że znalazłaś kogoś, z kim razem wyjdziecie z tego! Jestem tego pewna!

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×