Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natrętne odruchy


Tranxenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Ja ma trzy rodzaje natręctw, są to MYŚLI, ODRUCHY I CZYNNOŚCI. W tym poście napiszę troszeczkę o odruchach. Są to chyba najmniej dokuczliwe natręctwa w porównaniu z myślami i czynnościami, ale również bardzo męczą i zabierają wiele energii. Są bardzo krępujące w mniejscach publicznych, muszę sie powsztrzymywać aby nie dotykać np.brodą o ramię,ręką nogi,itd,czuje też przyciąganie do np.ściany mury,muszę ją wtedy dotknąć w danym miejscu gdzie mi wskazuje(czuje to),ale nie tylko ręką czasem nawet całym ciałem(to może śmiesznie wyglądać).Mam dużo odruchów gdy jadę w samochodzie,wtedy bardzo sie wierce,odwracam głowe,dotykam policzkiem zagłówka lub szyby itp.Bardzo często czuję tzw. przyciąganie do różnych przedmiotów, miejsc. Miałam również takie niebezpieczne,aby włożyć palec do wrzącej wody,czy do podpalonego na palniku gazu i miksera przy robieniu ciasta.Kiedyś dotknęlam gorącym żelazkiem ręki,a następnym razem poczułam takie samo przyciąganie tylko do policzka!Na szczęście tego nie zrobiłam, lecz od tej pory staram się unikać żelazka:[ boję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np takie cóś,że sobie muszę nogą pomachać,nie zasnę,jak nie pomacham,wogóle,to się cała kołyszę,od nogi zaczynając...ale wcale mi to nie przeszkadza,bo miałam to od zawsze...Nigdy nie brałam tego za objaw jakiejś choroby...jedni dłubią w nosie,inni się huśtają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde !! no to dziś pierwszy raz wszedłem na te strone(przypadkiem) i już stwierdzam że mam Nerwice odnośnie ruchów Cholera :(

Zauważyłem że mam Manie co do parzystych licz i co sie z tym tyczy aby wszystko co robie a bynajmniej to o czym myśle(co mi w danej sytuacji zaprząta głowe) musze coś dotknąć na coś popatrzeć ruszyć ręką , głową dwa lub 4 razy .... Chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×