Nerwica, środki przeciwbólowe i przeciwnerwowe

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, środki przeciwbólowe i przeciwnerwowe

przez zjebnerwicowy 18 lut 2012, 20:27
Taka myśl mnie naszła odnośnie mojej jebanej nerwicy.

Niedawno zacząłem na siłownie chodzić, a od tego czasu zauważyłem te "nerwobóle" koło serca, ostatnio jakoś słabsze, widać mięśnie odpoczęły. Na próbę chcę nieco magnezu pobrać w większych dawkach, kiedyś mi pomogło na nerwicowe sprawy, zobaczymy co teraz. To jeden z objawów, ktory mi towarzyszy(ł) ostatnio.

Natomiast męczy mnie coś ból głowy, pojawia się w ciągu dnia, i narasta do nocy. I tak codziennie od paru dni. Brałem apap - pomagał. ALe nie chcę brać codziennie z wiadomych przyczyn. Mam zdiagnozowane bóle napieciowe. Dziś na próbę wziąłem nerwomix (2 tabletki) - zero efektu, a zwykle pomagał w tego typu stanach. To jakby wskazywało, iż ten lek na bóle napieciowe nie pomaga, w przeciwieństwie do apapu. Stąd też myśl, czy na nerwice zasadniczo apap jest skuteczny (idzie o efekt doraźny)? Bo może u mnie rzecz pojawia się od drobnych zawrotów, przez bóle głowy, po czym sam się zwyczajnie nakręcam, bo ile można się już męczyć, stąd może wynikać fakt, iż nerwomix czy melisa nie pomaga, ale apap jak najbardziej.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A
Offline
Posty
104
Dołączył(a)
06 lut 2012, 21:16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Przeskocz do