Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica, środki przeciwbólowe i przeciwnerwowe


zjebnerwicowy

Rekomendowane odpowiedzi

Taka myśl mnie naszła odnośnie mojej jebanej nerwicy.

 

Niedawno zacząłem na siłownie chodzić, a od tego czasu zauważyłem te "nerwobóle" koło serca, ostatnio jakoś słabsze, widać mięśnie odpoczęły. Na próbę chcę nieco magnezu pobrać w większych dawkach, kiedyś mi pomogło na nerwicowe sprawy, zobaczymy co teraz. To jeden z objawów, ktory mi towarzyszy(ł) ostatnio.

 

Natomiast męczy mnie coś ból głowy, pojawia się w ciągu dnia, i narasta do nocy. I tak codziennie od paru dni. Brałem apap - pomagał. ALe nie chcę brać codziennie z wiadomych przyczyn. Mam zdiagnozowane bóle napieciowe. Dziś na próbę wziąłem nerwomix (2 tabletki) - zero efektu, a zwykle pomagał w tego typu stanach. To jakby wskazywało, iż ten lek na bóle napieciowe nie pomaga, w przeciwieństwie do apapu. Stąd też myśl, czy na nerwice zasadniczo apap jest skuteczny (idzie o efekt doraźny)? Bo może u mnie rzecz pojawia się od drobnych zawrotów, przez bóle głowy, po czym sam się zwyczajnie nakręcam, bo ile można się już męczyć, stąd może wynikać fakt, iż nerwomix czy melisa nie pomaga, ale apap jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×