Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, z głowy Ci nic nie zostanie. :P Dostałem raz na spanie Promazin Jelfa od psychiatry ale nie spodziewałem się że tak działa. Tak leżały sobie w domu i kiedyś po pijaku mi coś odbiło. Nawet na płukanie się załapałem ale nie wiem po co jak już troche minęło. Może po to żeby już nie próbować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Bierz ile tylko do gęby wejdzie i tak kilka razy, i zapijaj dużą ilością wódy. Oczywiście zależy czego, bo przy bardzo silnych środkach mogłabyś nie zdążyć drugi raz dopełnić.

 

Kestrel,

Proste o ile się już naprawdę chce. Bo jak człowiek widzi choćby promyk nadziei, albo coś czy ktoś go po prostu trzyma na tym świecie, to tego nie zrobi nawet przy kilku próbach, bo będzie robił to tak nieudolnie, że za każdym razem wyjdzie z tego, albo w ogóle się powstrzyma.

 

davin,

Może to i lepiej że nie obaliłem całego opakowania. :P

Tylko może? Nie jesteś pewien? To już mam temat do obgadania po kilku głębszych na zlocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, hmm też tak myśle, kiedyś i tak śmierć przyjdzie

psyche., ja bym nawet tabletek nie połknęła,,,,

a poza tym mam córkę, co kolwiek by sie działo, ona mnie potrzebuje, jestem jej potrzebna, samobójstwo w tym wypadku byłoby totalnym egoizmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, myślisz że wtedy gdybys była na samym dnie miało by to znaczenie?zadnego zapewniam.Teraz piszesz racjonalnie wtedy nie mysli sie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Oczywiście że tak jest..

Swoją drogą taka determinacja jest równocześnie,godna podziwu,cholernie smutna,ale i bardzo ostateczna,ponura.

godne podziwu ? nie sądzę...

 

-- 26 lip 2013, 20:59 --

 

Saraid, myśle że córka zawsze będzie w mojej głowie i będzie mnie trzymać na tym padole łez, chociaż nie chce być nigdy na dnie, takim totalnym dnie i się o tym przekonywać na własnej skórze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, tak, zgadzam się że nie każdy tak potrafi, ale nie sądzę że to jest godne podziwu. Raczej pozostanie przy życiu i próba ogarnięcia tego życia, naprawienia, chociaż jest tak beznadziejnie - to jest godne podziwu. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, mam prośbę, powstrzymaj się od takich "konkretnych" postów. Temat jest raczej po to, aby walczyć, a nie się poddawać.

Rozumiem, że niby każdy wie, co trzeba zrobić, ale przeczytanie o tym czarno na białym może stać się decydującym impulsem, a tego nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, włąsnie o tym pisze...ale nie warto o tym myśleć ....trzeba się cieszyc zyciem skoro potrafimy i na tyle na ile potrafimy ,a zawsze może być gorzej,ale lepiej też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×