Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam myśli, żeby zrobić sobie coś złego...


lady_destroy

Rekomendowane odpowiedzi

Lady

...a na czym ów zły dzień polegał??

jacyś frajerzy zachowali sie " nie tak" wobec Ciebie , czy tez zdychasz , podobnie jak ja ,od objawów choroby i nie dajesz juz rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ,ja juz byłem kilka razy na krawędzi, byłem ze sznurem w lesie,na prawdę nie wiele brakowalo...

zdycham od 3 lat na CHAD. często ,a właściwie stale mam takie jazdy że nie wiem gdzie jestem, nie wiem co robilem wczoraj, o dniu przedwczorajszym nie mówiąc.A 3 lata temu byłem mega bystrym i zarobionym kolesiem.....

Gdy byłem w lesie i przekonalem sie z linką na szyi, że dam radę to zrobić (poważnie -tak mi źle ,że jestem w stanie sie przemóc-nie boje sie tego -cierpienie jest zbyt wielkie) to uświadomilem sobie że skoro tak , to moge to zrobic w każdej chwili, nie koniecznie dziś i odpuściłem sobie. Postanowilem powalczyc dalej. Ulgę daje mi świadomośc , że jak męka przekroczy dopuszczalne granice to mogę z tym skończyć. I dało mi to siłę do dalszej walki. Szkoda by było dowiedzieć się po śmierci ( o ile cos tam istnieje-w co nie wierzę za bardzo ) , że ratunek, skuteczny lek , czy tez terapia było na wyciągnięcie ręki

Próbuje więc dalej wszystkiego i walcze do upadłego

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×