Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol


Gość miko84

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, czy ktos jest w stanie potwierdzic wplyw na motywacje, naturalnosc, rzezkosc, odmulenie przy leczeniu akurat w moim przypadku anafranilem po zastosowaniu tych lekow? Ze chce sie wiecej rzeczy robic i myslenie jest bardziej klarowne, odmulone, wszystko w kwesti libido gra dlugotrwale. Bo opinie sa rozne, a ja pomimo ze biore ten anafranil i mi pomaga na dolegliwosci to chcialbym poczuc zycie.

 

-- 21 lip 2013, 19:37 --

 

Bycie robotem na dluzsza mete mnie przeraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który ropinirol jest najtańszy? W tych niższych dawkach. Jaki wpływ ma na koncentrację?

 

Na koncentrację to raczej wątpię . Zanim ten lek się rozkręci i rozwinie skrzydła dużo wody z jeziora upłynie.

Na koncentrację , już w sumie nie pamiętam , ale na początku to nawet lekko mnie ten lek zamulał , czasem speedowal, ale orgazmy jak złoto, długie z dreszczami przez całe ciało , jakich normalnie nie uświadczysz. Teraz nie biorę ,bo zanim lek znowu zaczął by się wkręcać,,,przyjdzie i na niego czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem juz wszystko. Wenla w malych dawkach ,duzych rozdraznia, escitalopram bralem 30mg z sulpirydem jakies 300 mg. Po dwoch latach brania dostalem takiego nawrotu bolu, ze ledwo wytrzymalem. Trzymalo mnie z 2-3 m/ce . W moim przekonaniu jest to najwieksze cierpienie jakiego moze doswiadczyc czlowiek. Dorzucilem jeszcze wenle 75 mg. Nic nie pomagalo i nic by nie pomoglo. Zasugerowalem anafranil bo kiedys go bralem. Lekarz przystal na moja propozycje i on mi ten bol wylaczyl. Nie wiem czy byl to bol depresyjny, schizofreniczny, w kazdym badz razie cos potfornego.Nic nie bylo w stanie tego usmierzyc. Zrobilem eksperyment i zszedlem z 1,5 tbl do 1. Po 4 tygodniach prog bolowy wrocil. Po powrocie do 1,5 wyszedlem z progu bolowego. Narazie musze brac ten lek. Bede chodzil na terapie behawioralna 2 razy / m-c bo czesciej przerasta mnie finansowo.Nie pozostaje mi nic innego jak ciagnac to do momentu az nie powstana lepsze leki.(konkretni antagonisci nmda). Narazie widze ze nic nie moge zrobic poza tym co napisalem powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychiczny. neuropatyczny. Moze i tak. Nieuzasadniony, bez przyczyny ciagnacy sie non stop w dzien i w nocy.Ja nawet nie uzyl bym slowa bol, to cos jeszcze wyzej w rankingu cierpienia. I do tego bylo takie otumanienie, dezorientacja(ale to juz trudno opisac). Wenlafaksyna kiedys mi w malych dawkach slabo pomagala, w duzych rozdrazniala, natomiast przy tym ataku po dorzuceniu do sulpirydu i escitalopramu nie pomngla nic.

 

-- 21 lip 2013, 22:10 --

 

jeszcze byla taka sztywnosc mimiczna, dystymiczna, ktora jest chyba i dzis tylko w innym swietle to czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o czolo, tak jakby w szyi cos siedzialo.

 

-- 21 lip 2013, 22:30 --

 

wszystko zdrowe.przeciez teraz juz go nie ma a to oznacza ze byl z mozgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakichs neurologicznych eng,emg nie mialem. Nikt nigdy mi nie sugerowal zeby takowe wykonac. Nawet jezeli anafranil pomaga na ten bol to myslisz ze moze byc on wywolany czyms innym niz depresja? Nie mialem zadnych chorob. Przyczyna moze byc wieloletni stres doswiadczany w szkole, w rodzinie mam choroby psychiczne.

 

-- 22 lip 2013, 10:53 --

 

przypadek samobojczy(ciocia) wujek( na karcie szpitalnej schizofrenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory a czy jest ktos kto bierze anafranil ktory sie juz dobrze wkrecil i powiedzmy dla dodania sobie mocy intelektualnej i uwrazliwienia na bodzce przyjaciela probowal w tym kierunku cos dodawac? I jaki byl rezultat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czym sie rozni niewyregulowana dopamina od zniszczonych polaczen miedzy neuronami? Czy jezeli ja grajac w pingponga nie jestem w stanie zapamietac kto ma ile punktow i kto serwuje, mama mowi mi zebym kupil mleko ja zapominam, albo rozmawiajac z kims( bardziej ktos rozmawia ze mna) czuje taka pustke w glowie,0 mysli, nie wiem co mowic, w piersiach czuje dysonans, moge tylko przytakiwac to co mi jest? Oczywiscie biore anafralka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, przez 5 dni w różnych dawkach na poczatku 3 razy dziennie po 0,5, a przez następne po 0,5 na noc i uczucie senności zaczęło mijać. Nie wiem może jeszcze raz do tego podejdę, ale w sumie nic mi to nie dało. Może lek potrzebuje więcej czasu, tak jak tu piszą, do tygodnia przy regularnym braniu.

 

-- 23 sie 2013, 16:21 --

 

może bupropion, który oddziałowywuje na noradrenalinę, będzie dobrym pomysłem, ze względu na to że jest pochodna fenyloetyloaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu dalej bym szedł w Ropinirol , ale ostrożnie ,nie więcej niż 0,5 mg dziennie .

U mnie początki były również "nieciekawe " , ale po około 2 tygodniach poprawa . Jaka ? ,zapytasz .

Życie jakby nabierało smaku i ostrości , nie szaleństwa i schizofrenicznych objawień , ale wrażenia odbierane z kontaktu z Rzeczywistością były lepsze jakościowo . Seks( w sensie wrostu libido i pożądliwości ) i orgazmy niesamowite, i ta dla mnie męcząca zwierzęca chuć na baby , ajajaaj ( mam żonę i nie wolno pod inne sukienki zaglądać ;) )

Co do bupropionu mam negatywne zdanie , testowałem i nic nie znalazłem co mogłoby mnie w tym leku pociągnąć .

Proponował bym Ci do Ropi dolożyc suplę DLPA . Niby nic nie daje( tak mówia wszyscy , przewaznie) , ale jej dzialanie+ niskie dawki Naltrexonu ) jest na tyle dobre ,że podpisuję sie dwoma rekoma i nogami byś tego mixu choć raz w życiu spróbował co najmniej z dwa miesiące, albo i więcej ,( wtedy dopiero przychodzą trwale efekty)

Może Ci tu troche zamieszalem ,,, ale ograniczmy się wpierw Do ROPI +DLPA ,

a co do Naltrexonu , wczoraj pod dłuższej przerwie wziąłem na noc 3mg , a dziś z rana TAK zaje ,,,fajne uczucie wyrzutu endomorfin , że tylko chwalić Boga za tak dobre z ranna samopoczucie ( bo ranki zawsze byly u mnie niefajnie hu+jowe) .

Pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dam szanse ropi jeszcze raz, ale to na wieczór. Będę brał 0.5, albo 1mg przed snem przez 2 tygodnie. Zobaczymy...

Pierwszego dnia, przed snem poczułem Jakby tylne płaty mózgowe przeszedł prąd, dziwne...

 

Naltrexon, Mój wróg... hehe... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×