Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotnosc.


cclaire

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwice. Ona bierze sie z głebi ciała. Próbuje ja powstrzymac. Bóle kłucia serca.inne zdarzaja sie czesto nawet ja mam siac za kierownice swojego auta. Dopiero wtedy sie uspakajm. Przestaje myslec o kloptotach.

To mam za czasów gdy byłam mezatka. Przez 17 lat ponizana traktowana nie bede pisac.zdradzana. Dzieci nasze traktowane jak smieci. Było gorzej jak 16 lat temu urodziła sie druga córka okazało sie,ze jest chora ma epi wymaga opieki. Zostałam sama. bo nie mialam pomocy ze strony meza. Nusiałam WSZYSTKO ROBIC SAMA! Cigle pretensje,ze nie pracuje, dolowanie, dawanie mi do zrozumienia,ze jestem od niego zalezna juz dorpowadził prawie do szpitalnego łozka. Nie mogłam nigdzie wyjsc bo dzieci wówczas małe zostały by bez opieki, bo Tatus był zajety komputerem lub telewizorem. Jak wychodziłam z córka, wówczas syn czekał na kolacje dopoki mu nie zrobie jak wróce głodny.Wtedy straciłam przyjaciól znajomych. To sie pogłebiało, zazywałam leki coraz silniejsze. Wreszczie dojarzałam do rozwodu. Trudne to było. Jestem sama jak palec. Nie mam nikogo z kim moge pogadac pojsc do pubu czy gdzies. Nie bede pisac jakie mysli mnie nachodza. Dzieci wcale nie pałaja specjalna checia do widzen z Ojcem. Poniekad do rozwodu przyczynił sie lek. neurolog prowadzacy córke. Ostrzegł mnie,ze córka nigdy nie wyjdzie z choroby jak nie bedzie miała spokoju w domu. krzyki, piesci, wrzaski. W dodatku jest powypadkach w szkole specjalnej pr€buje wywalczyc odszkodowanie. Musiałam zrezygnowac z pracy asystentki stomatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kochana :) nie jesteś SAMA ! przynajmiej masz współtowarzyszy w chorobie którzy potrafią Ciebie zrozumieć. Jesteś wspaniałą kobietą bo masz w sobie siłę żeby ratować swoje dzieci przed takim ojcem . A na pewno niedługo wyjdziesz na prostą i dwane urazy zostaną w przeszłości . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×