Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam również dramat "Funne Games" - w filmie nie ma paktycznie żadnych scen przemocy, a mimo to szokuje i to mocno. Są 2 wersje (które są identyczne), ja polecam remake'e Amerykański z Naomi Watts.

Ał.. Widziałam oryginał, film konkretnie popieprzony, nie wnoszący absolutnie NIC.

Studium zła wyłaniającego się z niczego.

Bleh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna animacja krótkometrażowa. Autorka tego filmiku ma zaledwie 22 lata.

[videoyoutube=wR1VP_ksonk][/videoyoutube]

http://www.filmweb.pl/film/Drżące+trąby-2010-619729

 

-- 03 sie 2012, 22:09 --

 

Atalia, dla minie ten film jest świetny. Nic nie wiemy o antagonistach, możemy się jedynie domyślać kim są. Nie wiemy co nimi kieruje. Na dodatek świetne sceny, w których oprawcy przemawiają do publiczności. Ten film pokazje widzom, że oczekują oni sporej dawki przemocy (bo są do tego przyzwyczajeni), lecz jej im nie daje, ale za to szokuje w inny sposób. Przeczytaj sobie recenzję, to może zrozumiesz przesłanie tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon zawodowiec,mimo że stary...wciąż rewelacja.

 

Też lubię ten film, oglądałem go z 2o razy i zawsze mam ochotę jeszcze raz gdy mam tylko okazję widzieć go w TV.

Podobają mi się filmy z Jean Reno.

 

A niedawno widziałem polski film pt. "Wyjazd integracyjny". Z niechęcią podchodziłem aby go oglądać i jestem pod wrażeniem że polacy potrafią jeszcze coś ciekawego zrobić. Fajny i zabawny film polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ostatnio film pt. "Zielona latarnia" kolejny film o superbohaterze ratującym tym razem nie tylko Ziemię i ziemian ale nawet świat,

że też takie filmy się ludziom podobają, może to kwestia wieku, ja wolę jak jest jakiś głębszy sens w filmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię nierealne filmy przeładowane efektami specjalnymi i akcją...jak i te głębsze pozycje, żadne nie są złe.

 

Wczoraj oglądałem ostatnią część z trylogii batmana, nie powiem przyjemnie się oglądało, był znacznie bardziej efektowny od 2 części (tam zaś aktor grający jokera był genialny), polecam.

 

Dodatkowo zamierzam się wybrać na prometeusza (oglądał kto?) i niezniszczalnych 2.

 

Tak,filmy płytkie, ale takie lubię, i co z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zamierzam się wybrać na prometeusza (oglądał kto?) i niezniszczalnych 2.

oglądałem z Candy prometeusza i podobał nam się. Jeśli chcesz odmiennej opinii, zapytaj Helanore co o nim myśli :P

 

Na niezniszczalnych oczywiście się wybieramy. Ja przynajmniej raz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×