Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam "Różę" Smarzowskiego każdemu. To chyba jeden z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej wstrząsających

filmów jakie widziałam, a sporo oglądam. Niewiele jest filmów, które wzbudziły we mnie takie emocje.

Z ostatnich "hitów" zachwyca mnie też "Blue Valentine", mimo że na początku zasugerowałam się trochę tytułem i obawiałam

się następnego romansidła, okazało się, że to kawał realistycznego, dobrego kina o relacjach między dwojgiem

ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znacie serial Bez tajemnic?

Znam , naprawdę fajny serial ;) choć scenariusz jest całkowicie skopiowany z amerykańskiej wersji tego serialu " In Treatment " co nie zmienia faktu , że czekam na drugi sezon który podobno ma się ukazać jesienią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wciąż nie ściągnął mi się jeszcze następny odcinek Desperatek, włączyłam sobie pilota "Make It or Break It". Całkiem niezłe, choć trochę dziwnie ogląda się grupę nastolatek wykonujących skomplikowane akrobatyczne układy, gdy samej leży się w łóżku i dawno już nie jest nastolatką, a ambicje ma się zerowe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, cierpliwości :)

 

Tomcio Nerwica, ja nie oglądałam amerykańskiej wersji i raczej nie będę bo właśnie słyszałam, że to właściwie to samo :). I tak, jesienią pewnie koniec września/początek października

 

Kiya, tego nie znam akurat. A 'lekarskie' seriale lubisz? Dr house, Greys Anatomy, Private Practice, ER, Nurse Jackie (i pewnie dużo więcej, ja oglądałam 'tylko' te:P)

a no i kryminalne ? (nie wiem jak je nazwać) Dexter, Lie to me, Luther..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, nie patrzę na gatunki seriali, bardziej montaż, muzykę, aktorów (i ich grę), ogólno-pojęty klimat. House nie ma nic do ER, tak samo jak Dexter do np. Nasha Bridgisa ;) Uwielbiam House'a, Dextera, Scrubs... Zresztą wiele by wymieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, no ba, muszą być strzelaniny/wybuchy, pościgi samochodowe i seks ;)

 

Wolę nie dyskutować na temat fabuły serialu tak na forum, żeby niechcący komuś nie popsuć oglądania. Jeśli jesteś ciekawa jak się rozwinie, to czy czasem nie jest już wydana książka? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seriale to największy złodziej mojego czasu. Oglądam Suits, True Blood (nie ukrywam, że nie dla fabuły, a tylko dla Alexandra Skarsgrada i Wilkołaka bez koszulki), How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Grę o Tron, Sherlocka BBC, 2 Broke Girls, Dextera i Grey's Anatomy. Sama nie wiem jak znajduję jeszcze czas na studia i życie. ;) W przeszłości śledziłam też House'a, Desperate Housewives i One Tree Hill. Dzień bez odcinka dniem straconym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×