Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Badziak, ale to raczej chodziło o limity transferu na chomikuj.pl. :)

Naprawdę wierzysz, że mój naliczający każdy bit danych program do obsługi internetu nie zauważy np. 2GB danych?

 

-- 18 maja 2011, 13:57 --

 

Ostatnio odświeżałem:

Tajemnica Brokeback Mountain

Niebo nad Berlinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejrzałąm czarny łabądz the black swan,z 2010 r z Natalie Portman,dostała oskara za role w tym filmie,film mroczny zagadkowy,bardzo mi sie podobał

the new daughter nowa córka z kevinem costnerem..troche dziwny,ale trzymajacy w napięciu do końca,nie ukrywam ,że byłam zawiedziona zakończeniem;horror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Next Three Days (Dla niej wszystko). Przyzwoite kino, ale bez szału.

 

Zgadzam się, raz można obejrzeć i tyle. W sumie to jest chyba remake jakiegoś filmu innej narodowości, który podobno jest lepszy, więc może warto się zainteresować oryginałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to właśnie taki nietypowy film :) Bez amerykańszczyzny - do tego okraszony przepięknymi zdjęciami ( a pisałeś, ze lubisz podróżować) i dobrą muzyką :smile:

Tydzień temu obejrzałem "Wielki Błękit".Świetny film,tak jak napisałaś Linko,ze świetną muzyką i pięknymi zdjęciami.A wiesz,że są 2 zakończenia do tego filmu?(Jedno dla Europy,drugie dla USA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te ~500-600 amerykańskich produkcji rocznie może ze 20-30 da się obejrzeć, więc jeszcze nie wszystko stracone ;)

 

A i wcześniej widziałem nowy, Rumuński film "If I Want to Whistle, I Whistle" http://www.imdb.com/title/tt1590024/

Polecam, jednak to jest takie kino, że przez godzinę buduje się atmosfera na ostatnie 15 minut, ale warto, ja lubię takie filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, Zasysam i obejrzę wieczorem. Rumuni mało kręcą, ale trafiają się całkiem przyzwoite filmy:

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

Śmierć pana Lazarescu

Tak spędziłem koniec świata

Weekend cu mama

 

-- 22 maja 2011, 07:09 --

 

Obejrzałem do poduszki: Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę. Niezły, ale bez rewelacji (6/10). Dobra gra aktorska głównego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod nieśmiertelności - ciekawy i fajny, ale tak jak pisze Korba, , nie do porównania z incepcją, 12 gniewnych - klasyka, bardzo fajny film.

 

Wczoraj natomiast obejrzałam Donnie Darko .... wynudziłam się tak strasznie jak dawno na żadnym filmie..... dla mnie masakra, flaki z olejem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Donnie jest zajebisty czy nie. Obejrzałem go na pewno, ale zupełnie go nie kojarzę. Nawet opis na filmwebie w niczym mi nie pomógł. Z filmami jest podobnie jak z nauczycielami; jeśli pamiętamy nazwisko nauczyciela po 20 latach od skończenia szkoły to był to dobry nauczyciel. Być może film podobał mi się, gdy go oglądałem, ale czas to zweryfikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×