Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Gradrec a to nie z zapalenia drog oddechowych??ja mialam na początku taką kluche ze nie dała mi zjesc bo,jak piszesz, odruchy wymiotne i łzy w oczach...przeszło po kilku dniach

 

-- 21 lut 2014, 20:40 --

 

tak tylko nocki trzy w tygodniu

 

Ja pier...Ty to masz zdrowie, ja to po nocach nawet nigdy sie nie uczyłam:-)

Nic mi o zapaleniu zadnym nie wiadomo. Nie mam kataru, tzn mam zawsze, z natury, ale nie mam takiego chorobowego o ktorym mowimy. Kaszle tez tylko w taki sposob, w jaki na palacza "przystalo". Temperature mam ciagle 37-38 od kiedy przyjmuje SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ale nie jestem do konca przekonany czy to kwestia uczulenia, za dziwne objawy poza wysypką

a niestety musze wrocic do jakiejs minimalnej dawki leku bo za bardzo słabnę, jezeli bylyby to jakies stany lękowe itp. to byłoby to jeszcze do opanowania, ale wyczerpania fizycznego nie potrafie opanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec a to nie z zapalenia drog oddechowych??ja mialam na początku taką kluche ze nie dała mi zjesc bo,jak piszesz, odruchy wymiotne i łzy w oczach...przeszło po kilku dniach

 

-- 21 lut 2014, 20:40 --

 

tak tylko nocki trzy w tygodniu

 

Ja pier...Ty to masz zdrowie, ja to po nocach nawet nigdy sie nie uczyłam:-)

Nic mi o zapaleniu zadnym nie wiadomo. Nie mam kataru, tzn mam zawsze, z natury, ale nie mam takiego chorobowego o ktorym mowimy. Kaszle tez tylko w taki sposob, w jaki na palacza "przystalo". Temperature mam ciagle 37-38 od kiedy przyjmuje SSRI.

I Ty to znosisz??Jak sie u mnie cos dzieje to raz się zamykam iuciekam...wytrwały jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole zaczynam sie czuc co raz gorzej od kilku dni. Z dnia na dzien tendencja spadkowa i martwi mnie to.

 

-- 21 lut 2014, 21:23 --

 

Ellora, No po woli przestaje, dlatego przybieglem sie poplakac na forum :D

Płaczmy-ja dzis mam gorszy dzien-a pamietacie jak ktoś pisał o sinusoidach w samopoczuciu?trzymam sie tego ze raz z górki raz pod:-) staram sie wyłaczyc fumkcje ,przemysliwania, tematów...bo ostatnio sie na tym łapie..wracam z pracy a myślami ciagle w niej:-( nie nawidzę tego

 

-- 21 lut 2014, 21:30 --

 

Ellora,

ale fizyczne wyczerpanie u mnie w tej chwili to nie skutek uboczny leku

Tak wiem to odstawienie...:-) i jak Ci bez piguł szczęścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

nie z odstawienia, efekty odstawienne juz dawno temu przeszły, po prostu to wraca,objawy choroby, czuje jak coraz bardziej energia ze mnie uchodzi,

ja mam takie objawy depresji albo nerwicy

Kurw...,pier...kurwica jeb...jak sie przyczepi to nie odpusci...i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem musze isc do lekarza ale to potrwa z miesiac zanim bedzie wolne miejsce, dzis wzialem bardzo małą dawkę sertraliny którą kiedyś miałem brać, ten lek jest dla mnie najlepszy ale strasznie daje fizyczne uboki u mnie nie wiem czemu, po paroksetynie nic takiego nie miałem

 

-- 21 lut 2014, 21:46 --

 

jedyny lek który na mnie dobrze działa daje jakas alergie czy nie wiadomo co, złośliwość losu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem musze isc do lekarza ale to potrwa z miesiac zanim bedzie wolne miejsce, dzis wzialem bardzo małą dawkę sertraliny którą kiedyś miałem brać, ten lek jest dla mnie najlepszy ale strasznie daje fizyczne uboki u mnie nie wiem czemu, po paroksetynie nic takiego nie miałem

 

-- 21 lut 2014, 21:46 --

 

jedyny lek który na mnie dobrze działa daje jakas alergie czy nie wiadomo co, złośliwość losu :evil:

Czyli dupa i wrociles do lekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec,

no a co mam zrobić? każdy inny objaw mógłbym kontrolować, jakies czarne mysli, smutek, stany lękowe itp., a jak mam kontrolowac fizyczne wyczerpanie??no jak

poza tym jeszcze nie wróciłem, wzialem tylko 1/8 sertraliny zeby zobaczyc czy bedzie znow jakas alergia czy nie, taka dawka nie ma zadnego dzialania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec,

no a co mam zrobić? każdy inny objaw mógłbym kontrolować, jakies czarne mysli, smutek, stany lękowe itp., a jak mam kontrolowac fizyczne wyczerpanie??no jak

poza tym jeszcze nie wróciłem, wzialem tylko 1/8 sertraliny zeby zobaczyc czy bedzie znow jakas alergia czy nie, taka dawka nie ma zadnego dzialania

no to jak nie ma to po co w ogole brales;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec,

małą dawkę z tego powodu co napisałem a poza tym zaczecie od razu od dawki leczniczej daje o wiele wieksze prawdopodobienstwo wiekszych skutków ubocznych na ktore po prostu nie moge sobie pozwolic w tej chwili

 

-- 21 lut 2014, 22:15 --

 

ale do Gdyni w tym roku i tak jade chociaz bym mial na stojąco usypiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim stesknionym i utrapionym,

pisze doslownie z doskoku bo nie mam ani chwili wytchnienia. Praca, terapia behawioralna i psychoterapia to nadmiar szczescia, co niestety znow odbija sie brakiem czasu. Ale wiedzcie, ze biore tableta nawet do toalety aby byc z Wami na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopę lat nova.

Uważaj żebyś nie spuściła tablecika w sedesie :)

Fajnie, że zabrałaś się za kurwiszonka od każdej możliwej strony. Rozszarpiesz ją na kawałki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

ja się też melduję, chociaż też rzadziej zaglądam, bo płodzicie tyle stron, że nie mogę nadgonić ;);)

To ja chyba pisałam o tej sinusoidzie... na esci jest moim zdaniem znaczna...

 

Lunatic pytałeś czy esci działa cokolwiek pobudzająco.. hmm - mam spore obawy

 

smutna82 - rozumiem problem z odczuciem "nie swojej głowy". Miałam tak przez kilka tygodni - koszmarne uczucie... na szczęście przeszło....

 

Ja dobijam z esci do końca 3 miesiąca, więc powinno już być w pełni rozkręcone...

Poprzedni tydzień był super, hiper i w ogóle :mrgreen::mrgreen:

W tym dopada mnie senność, często uczucie lenistwa - nic się nie chce...

nie do końca wiem czy to wpływ pogody i mojego niskiego ciśnienia czy to esci winne...

 

czasami mam wrażenie, że esci jest niestabilne...

 

pozdrawiam wszystkich walczących:):) :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×