Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witm serdecznie


ghost73

Rekomendowane odpowiedzi

ghost73, Mysłę ze masz depresje i zanizoną samoocenę i calą złość która nagromadziles przez te lata kierujesz na siebie bo Ci tak wmowili najblizsi i niestety nauczyli bardzo cierpisz rozstanie i brak matki ale z tego da się wyjść naprawde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce bo obrażanie ludzi jest złe niech wszyscy skupią swą złośc i mi ją prezekaża ja ją dobrze sporzytkuje na sobie ją przetestuje,pewnie nie wytrzymam ale cuz

 

[Dodane po edycji:]

 

nie chce bo obrażanie ludzi jest złe niech wszyscy skupią swą złośc i mi ją prezekaża ja ją dobrze sporzytkuje na sobie ją przetestuje,pewnie nie wytrzymam ale cuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie wwiecie co czuje wracam do siebie zmkne się w sobie jak wcześniej i będe wszytko trzymał w sobie asz eksploduje na gogoś i zwariuje ludzie nienawiść..... jest nie was lecz we mnie

 

[Dodane po edycji:]

 

Psychoterapełta m stolicy może być z nfz znak toś pytam proszę o odpowiedź,dzięki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Witaj, popieram moich przedmówców. Jestem ciekaw czy podjąłeś jakieś kroki co do terapii. Rozumiem Twój problem, mam podobnie. Nie radzę sobie również z gniewem i świat wkurza mnie potwornie, chociaż to bardziej na siebie powinienem być zły. Dam Ci też dobrą radę: odstaw wszelki alkohol. W takich stanach to tylko pogorszy Twoje samopoczucie. Wiem to z własnego doświadczenia, wierz mi.

 

Nie podiołem żadnych kroków co do terapii w środę ide do psychologa na 2 spotkanie,poproszę czy nie zna może jakiegoś psychoterapełty bo zwykły psycholog u mnie nic nie zdziała.Rozumiesz jak tak to rozumiesz co mogę czuć i jak się zachowywać,czemu na siebie powinieneś być bardziej zły? czemu mam gazik odstawić ,żadko pije jedno piwo jak najdzie ochota,czasami z lekami lub ibuprom apap lub lek naseny zapijam piwem i jakoś po godzinie 2 usypiam na drugi dzień masakra wtedy.Wiem co mówię na mnie to tak działa...sorry źle cie zrozumiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie jesteś żadnym analfabetą bo byś nie pisał ani nie czytał masz dysleksję nie jesteś żadnym wariatem serio czułem się podobnie i jakoś nikt mi nie powiedział że jestem wariatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie wmawiaj sobie, że jesteś wariatem, przecież wiesz dobrze, że nie polepszysz tym swojej sytuacji. A może za dużo się nad sobą użalasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedłuh mnie nei użalasz się nad sobą tylko Cię dobija to co się dzieje pójdź do jakiegoś terapeuty napewno znajdziesz tylko musisz pójść po skierowanie naprawdę do psychiatry nie chodzą tylko wariaci to wstrętny sterotyp !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie wmawiaj sobie, że jesteś wariatem, przecież wiesz dobrze, że nie polepszysz tym swojej sytuacji. A może za dużo się nad sobą użalasz?

Tak nie polepszę tego wiem,z użalaniem to jak bym znajomych i brata słyszał ciągle sie nad sobą użalasz,dobrz ci jest jak inni ci pomoga zrobia zas ciebei.Mam tego dość może i tak jest ale to złe wiem.... nie myśle racionalnie lecz banalnie rmować nie potrafie i rymów skłądac też się nie udaje ..nikim w życiu swym nie będe...smutne lecz prawdziwe..... :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

Vasques za co dostałęś ostrzeżenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Witaj!

Najlepiej jak się wybierzesz do specjalisty bo samemu ciężko z tego wyjść dostałem za off-top w wątku mój dzisiejszy dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Więc dlaczego nie zaczniesz próbować myśleć racjonalnie? Wiesz co jest dobre a co złe, więc wykorzystaj to. Nie jesteś wariatem, zawalcz o siebie jak mężczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dobre a co złe o co ci chodzi,a walczyc jak mężczyzna nie umiem raczej jak ktoś myślący nie racionalnie i nerwowy,bojący się tylko kiedy zwariuje i wszyscy go już znienawidza,jestem leniem nie ukiem oszustem ale odrazu wychodzi prawda na jaw ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Wydaje mi się, że wiesz co jest dla Ciebie dobre, tylko brak Ci mobilizacji, sił. Może faktycznie jesteś leniem... Masz kogoś bliskiego, kto mógłby choć trochę Cię nakręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Moim zdaniem już przez to, że piszesz, że jesteś wariatem to się nad sobą użalasz. Można przecież zdawać sobie sprawę ze swoich słabości lub ze swojej złej sytuacji i nie użalać się pomimo tego. Właściwie to czego oczekujesz od tego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Na mnie możesz liczyć, nie chcę Ci źle radzić i życzę Ci jak najlepiej. Ale spróbuj nie być aż tak upartym. Wiem, że niektóre rzeczy mogą Cię denerwować, ale próbuj pokonać sam siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×