Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


kasia070283

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak zaczác,czy opowiadac o sobie,czy nie?od kilku lat cierpie na nerwice natrectw,miewam ataki paniki,wiele léków,niezaleczone rany .... DDA to ja,niekochana córka swojej matki,...

ciesze sie,ze tu trafilam,....czysty przypadek?podobno w zyciu nie ma przypadków.

 

 

mieszkam w UK!bywam baaardzo samotna,czasem na wlasne zyczenie,ale to tylko pogarsza sprawe...

najgorsze,ze lubie zajadac smutki,wiec waga mi skacze,....35 w góre,45 w dól,25 w góre 35 w dól...jak nic sie nie zmieni do wyliczanki dodam jeszcze zaburzenie laknienia,a wtedy bede miala naprawde przewalone...

 

rozmowa z kims otwartym na innych,o podobnych doswiadczeniach mysle pomoglaby mi wyjsc na prosta,wiec czekam,moze jest tu ktos nieprzypadkowy jak ja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :D

 

Ktoś ,, nieprzypadkowy " to chyba ja, choć cierpię na inne schorzenia. Ale tak samo jak Ty szukam kontaktu z druga osobą ;D i jestem dzieckiem DDA. Myślę, że na forum większość z nas jest ,, nieprzypadkowym" ;D , więc dobrze trafiłaś. Witaj wśród nas :D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za mile przyjecie,to wiele dla mnie znaczy....o sobie moglabym opowiadac bez konca,czasem gdy sie przed kims otwieram,ludzie nie wierza,ze naprawde mozna to wszystko przezyc i nie zwariowac....taaak!ale podobno ''wszyscy jestesmy wariatami w autobusie'',tak to ktos ladnie napisal.Wielu nie chce sie do tego przyznac przed soba,wiec z uporem maniakagraja swoje male rólki,a przeciez mozemy usiásc wygodnie i delektowac sie jazdá....ale to tylko tak ladnie brzmi,nei ja to wymyslilam,....az tak przebojowa nie jestem.jesli komus podoba sie to co pisze,podaje swój adres mailowy,i czekam,....zobaczymy co przyniesie jutro!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×