Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie badania na serce???


beatkax85x

Rekomendowane odpowiedzi

beatkax85x, Generalnie jeśli miałaś echo serca i jest ok, to nie jest żadna poważna wada.

Jeszcze możesz zrobić coś co się zwie badanie holterem, zakładają ci takie przenośne ekg które rejestruje rytm bicia przez 24h i wtedy można zauważyć wszystkie zaburzenia rytmu - ale jak znam życie jeśli jakieś w ogóle ci wyjdą to pewnie na tle nerwowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz holterka tez mialam ok roku temu robilam.To zostalo mi sie zmagac z ta nerwica...?? :(

 

[Dodane po edycji:]

 

TAK SOBIE TEZ MYSLALAM ZE DZIWNE BY BYLO JAKBY TO BYLO SERCE BO OGOLNIE BOLI MNIE KAZDY DZIEN INNE MIEJSCE NAJBARDZIEJ NOGI I ZAWSZE POD LOPATKA I CZASAMI TO SERDUCHO ZAKUJE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w sobote bede w Polsce to sobie kupie ;-).A Ty tez masz jakies takie dziwne problemy??? :(

 

[Dodane po edycji:]

 

A jeszcze mam jedno pytanie a te bole pod lopatka z lewej strony czy to moze byc z nerwow?????kiedys sobie poczytalam na jakims forum ze tak sie ma przed zawalem :(:(:(:(:( wtedy to myslalam ze go dostane od razu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beatkax85x, pierwszy raz jak dostalam nerwicy to mialam takie problemy z sercem ze myslalam ze padne, serce bilo mi szybko masakrycznie, nie moglam zlapac tchu, poza tym bolalo mnie i klulo. Ja kupilam Kardiol to te kropelki, je sie bierze z cukrem bralam przez pewien czas i mi sie ustabilizowalo, od tej pory wcale nie uzywam -mam juz spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beatka ja tak mam...serce tez przebadane i ok..a ja czuje dyskomfort w lewej stronie...mialam tez zdjecie wszystko ok...nerwica...czasem to puszcza a czasem mecze sie pol dnia..takie napiecie po lewej stronie...konczy sie czesto atakiem paniki choci niekoniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×