Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgoda na natręctwa


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze u mnie ostatnio bardzo kiepsko , mam natrectwa wszystkiego , mysli , mysli o myslach , emocji (wszystko tlumie) boje sie nawet wyrazic emocje jak ogladam film jakis :| czesto sie na tym łapie, do tego pojawia sie nerwica lękowa , boje sie wyjsc z pokoju ,ze zaczne krzyczec , ze uderze kogos no masakra... i z tego wszystkiego czasami natrectwa ,ze zabijam mame wydaje mi sie realne :|||||| jakbym sie juz zgadzala na to , psychika zrobila swoje i robi mi na zlosc i ja juz nie rozrozniam co moje a co jest natrectwem :( pojawia sie nawet tlumienie lęku , mam dosc , poddaje sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę że naprawdę jest żle. Ja już , widzisz żyję z tym od co najmniej od 25 lat. Różne stadium to osiągało , czasem było krytycznie bo wcale tego nie rozumialem. Teraz trochę więcej o tym wiem i radzę sobie w miarę. Ale czuję tego obecność niestety codziennie. To jak swego rodzaju krzyż noszony nieustannie , żeby przypadkiem chyba nie unieść się za wysoko? Z psychologami już próbowalem , niestety nie miałem szczęscia. Same "stare baby" z którymi nie mogło być kontaktu. Pozostalo mi zgłębianie wiedzy na ten temat i wypracowanie własnych metod walki z tym świństwem. Dobre na to jest też jakieś hobby. Ja mam parę. Ale nie możesz się poddawać , bo życie jest naprawdę czegoś warte i musisz jak najprędzej się o tym przekonać ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie broń się tak bardzo przed tymi natrectwami, nie bój się ich. popatrz na nie "z boku", obiektywnie, przeciez wiesz ze to nie sa Twoje prawdziwe myśli! mi to pomogło, jak przestałam panikować że znowu jakieś "nie moje" myśli mi sie pojawiają!

pozwól im być a wtedy nie będą miały nad Tobą takiej władzy, pośmiej im sie w twarz:jestęście, i co z tego, i tak sobie z Was nic nie robię!

 

 

równocześnie postaraj się wyszukać przyczynę Twojego napięcia emocjonalnego i niepokoju i ją rozwiązuj.

 

[Dodane po edycji:]

 

i uwolnij emocje, nagadaj ludziom którzy Cie skrzywdzili, płacz na filmach itd. Bedzie lepiej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×