Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Promiskuityzm lub promiskuizm (łac. promisc(u)us - wspólny) – kontakty seksualne pozbawione więzi uczuciowych, podejmowane z przypadkowymi, często zmienianymi partnerami

wystarczy spojrzeć do wiki.

tak, to pojawia się przy bpd.

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, ale co chcesz zrobić ? jeżeli można wiedzieć ? tabletki, samookaleczenie czy co ? ;(

 

to wszystko i więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu....dobrze wiesz,że później będziesz miała poczucie winy i poczujesz nienawiść do siebie. MOim zdaniem lepiej się powstrzymać, albo spróbuj innego rodzaju wyżycia się. NIe wiem.........nie kieruj tego na siebie.

 

Kasiu? Coś lub ktoś Cię pod.urwił/-o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Teraz nie umiesz, w tej chwili, pod wpływem znowu jakichś negatywnych emocji. Pewnie o czymś pomyślałaś.I to Cię zdołowało.

To minie!

Zauważ,że masz fazy kiedy czujesz się lepiej. Czy Ty tego nie dostrzegasz?

Kasiu........zrób cokolwiek, ale nie krzywdź siebie. Proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Bo teraz przyszła właśnie ta gorsza faza, ale dobrze wiesz,że minie. Że to nie trwa cały czas. Jest źle, ale nie cały czas.

Z niczego Kasiu nie ma nic.

Więc nie mów,ze nic się nie stało.

Proszę, nie rób niczego, czego byś później żałowała. A żałujesz i dobrze o tym wiesz.

Przetrzymaj te parszywe samopoczucie.

Mówie Ci,że to minie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ale powiedz mi ile mamy jeszcze znosić te złe dni ? Dla mnie one sa stanowczo zbyt czesto :( Mam juz ich dosyć.

 

Zeby to były dni.. Ja rano byłem w wyśmienitym humorze nie czułem się lepiej od dawana a tu przed południem jak mnie nie łupnie.. :( te huśtawki mam co pare godzin o równe 180 stopni. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, NIe wiem ile. Ale wszyscy pracujemy nad tym. NIe jestesmy zostawieni sami sobie.

Mamy terapeutów, pracę, szkołę. MOże to zbyt mało. Ale to już coś.

Przechodzimy zły okres, ale z tego wyjdziemy.

 

Ku.wa, zdenerwowałam się i zasmuciłam jednocześnie.

Jadę chyba do cioci na kawę.

 

Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie odpływasz nigdzie Kacha, zostajesz tutaj.

Ja wczoraj miałem ochotę utopić się w wannie, lecz jak do niej wszedłem to jakoś o tym zapomniałem.

 

Później pomyślałem, nie podobają mi się włosy na nogach i ogoliłem całe uda do kolan, nie wiem czy to miała być kara czy co, w każdym razie teraz dziwnie wyglądam...

Jednak podobają mi się te łyse nogi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, No, Kasiu, smucą mnie takie wiadomości. Bo czuję się bezradna. Rozmowa w sieci to niewiele. I też nie zawsze coś daje.

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, EE tam, droga do nikąd.

Podobasz się W. A to znaczy,ze mozesz podobać się innym facetom. Zresztą...........wiem jak to jest.Ja znajduję 1000 powodów jak się przed czymś bronię.

Kasiu.....to się ustabilizuje wszystko. Jesteś w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacha, nie jest to droga do nikąd, do kądś jednak ona prowadzi skoro obydwoje się macie ku sobie.

 

Moniko, dla mnie to jest jedyny kontakt z ludźmi, także to mi ogromnie wiele daje.

Naprawdę.

 

Tylko czuję się tu nie chciany i nie do końca zaznajomiony, bo nikt nie zna mojego numeru, mi się wydaje, że swoje znacie...

Ale jednocześnie bym sie bał gdyby ktoś znał mój numer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba zapomniałem o moim G, ale kosztem tego poznałem kogos nowego. Pan D. lat 16, w przyszłości chciałby zostać zolnierzem. Poczatkowo wydawal mi sie 100% heterykiem, jednak ostatnio powiedział:

- Wiesz Radek, tak rozkminiałem sobie w nocy i chyba jestem biseksem. Tzn. nie wiem do końca ale czasem podobają mi sie faceci.

Dodam, ze on wie że ja jestem bi. I teraz zastanawiam sie czy on tez ulegl mojemu urokowi i chce czegos spróbowac, czy tylko tak powiedział. :( Mielismy sie dzisiaj spotkac, ale on nie może ! ;/

Kurrrrrrrwa mam dosyć tego życia. Jestem w kropce. Wielkiej, czarnej kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., ja swój numer mam w profilu, czy ktoś zabronił Ci pisać? ;)

 

U mnie źle, źle, źle... wszyściuteńko co miałam w głowie mi się wymieszało w chorą breję i się teraz przelewa a mnie wyć się chce.

Z dala od sedesu, z dala od noży z dala od wszystkiego krwa... I daj mi siłę boże, nawet jeśli Cię nie ma. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, On jest i Ci pomoże, wierzę w to.

Jeśli nie to, musi mieć dla Ciebie inny plan, ale jego skutkiem jest to, że będziesz szczęśliwa.

 

Dzięki, wcześniej nie zauważyłem Aniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, przykro mi :( chyba wszyscy mamy ostatnio jakiś zły okres.

Wiecie co mam ochote teraz zrobić ? Nie pociąc się, nie naćpać lekami. Mam ochotę na nic nie znaczacy seks... Chce aby kurrwa wszystko bolało. Żeby bolało jak skurwyyyyyysy. ale, chce zagłuszyc wewnetrzne cierpienie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×