Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu,, ważne, że podjęłaś próbę ja bym stchórzył. :/

Zobaczysz jak to będzie a powiedziałaś mu o wszystkim wcześniej ?

 

Mówicie, że przy zaburzeniach nie warto jeść cukru ani słodyczy ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Kasiątko, przykro mi, że tak siebie nienawidzisz.

Chodzisz na terapię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset, Moniko, dziękuję... Echhh, żeby to było takie proste... Ale jest mi bliski, postaram się zrobić wszystko, żeby utrzymać tę znajomość...

Jutro mam terapię, sporo się ostatnio działo u mnie... diagnoza o boreliozie, chciałam wpaść przez to wszystko pod samochód, załamanie, olanie spraw na uczelni i zaprzepaszczenie wcześniejszej obrony, P. ...

 

[Dodane po edycji:]

 

Vi., cukier pod każdą postacią bardzo nasila lęki oraz labilność emocjonalną, agresję. usłyszałam do nie tylko od moich lekarek, ale i od psychologa.

Nie powiedziałam P., że mam borderline... Powiedziałam tylko, że chodzę na terapię, ale on myśli, że z powodu załamania moimi chorobami...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asiu,, ja też mam jutro terapię, ale wątpię że ten pan mi pomoże wyzdrowieć, bo ja się boję jego pomocy i nie chcę być od niego zależny, to nie możliwe dla mnie.

Mam wrażenie, że on jest zupełnie inny i jeśli terapia u niego nie wyjdzie to moje schematy na temat mężczyzn się tak utrwalą, że tylko Krk mi pozostanie.

 

Czerp radość z życia z P. i nie myśl o przyszłości, jak uznasz za stosowne to mu powiedz co Ci dolega.

Spróbuję wyeliminować cukry.

 

A picie kawy też jest szkodliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, dasz radę! Wierzę w Ciebie :)

 

Dobrze, że wierzysz we mnie za mnie. :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Asieńko, bardzo mnie cieszy, że dałaś szansę P. i sobie. Nie myśl o tym, jak to będzie. Masz bliską osobę przy sobie. Spróbuj czerpać z tego radość.

 

Postaram się Kasiu... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiarowane picie kawy czyli 1 kubek dziennie jest zdrowe,tyle że to zależy od idywidualnej tolerancji,jeśli ktoś źle się czuje po kawie,to nie pić,ale przeciwdziała np. depresji i ma dużo antyoksydanów (przepraszam jeśli pomyliłam nawzę anty.,nie pamiętam dokładnie,ale to samo zawiera herbata czarna i zielona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, siedzę tu i siedzę a powinienem się uczyć i chciałbym czytać książkę, ale za bardzo się zmęczyłem przeczytaniem dwóch tematów, z których też nie pamiętam wszystkiego...

 

Też się szybko męczycie i trudno wam się zająć czymś innym niż bez wysiłkowe siedzenie na komputerze albo oglądanie tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się czuję a tak bardzo chciałabym żeby już wszystko było dobrze,11 lat zdiagnozowanej choroby a złego samopoczucia jeszcze dłużej,5 pobytów w szpitalu,wieloletnia terapia.Czuje,że teraz to mi wszystko przeszadza bo chcę już żyć normalnie a wciąż jest ze mną źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nie wiem jak Ci pomóc, może jakiś dłuższy pobyt w szpitalu, gdzie będzie intensywna terapia ?

 

Jest mi strasznie smutno, brakuje mi Hanii.

Mam ochotę utopić się w wannie.

[videoyoutube=spO2tClQzhY]Czy pojedyncze filmy możemy tu wstawiać ? On odpowiada mojemu nastrojowi...[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, dzięki, tylko że nie wiem czy ktoś tam zagląda a tak to oddaję to co ma przekazać post, jeśli ktoś posłucha piosenki. A nie to czego aktualnie słucham i polecam dla innych.

kasiątko, Cieszę się, że mogę Ci w jakiś sposób pomóc, to może terapia i leki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę na terapie,nie licząc tej przerwy i łykam garściami leki,może ich zmiana pomoże a do lekarza dopiero za 2 tyg,tyle że jeszcze się nawet nie zarejstrowałam :oops: bo boję się kontaktów z ludźmi a to tyczy się równierz rozmów telefonicznych i mam troche dosyć lekarzy i rozmów o tym jak się czuje bo próbuje wyprzeć świadomość co mi dolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, ja mam podobnie, tylko nie wiem w jakim stopniu.

Chyba kogoś pokochałem, tylko że ta miłość nie ma sensu, i nie wiem skąd się wzięła. :(

Na dodatek nie jest z rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×