Skocz do zawartości
Nerwica.com

AMISULPRYD (Amipryd, Amisan, ApoSuprid, Solian, Symamis)


Moniunia27

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      47
    • Nie
      9
    • Zaszkodził
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, po jakim czasie lek ten zaczyna działać? Mam tu na myśli niskie dawki i nie na schizofrenię. Sulpiryd u mnie przestał działać i szukam czegoś podobnego i skutecznego. Ile przerwy zrobić , aby Amisan zacząć i sobie nie zaszkodzić. Z góry dzięki, jak ktoś obyty w temacie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi ktorzy brali amisulpryd - kontrolujecie sobie poziom prolaktyny przy braniu leku? Jak sie u was objawia zwiekszenie PRL - macie jakies objawy ginekomastii bądz zmniejszenia libido? Tylko Dark pisal, ze PRL wybilo mu w kosmos i dalo negatywne objawy. Moze dawka 25-50 nie wplywa na prolaktyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

chcialam zapytac o dawkowanie antydepresyjne - jaka dawka pobudza, dodaje motywacji - lekarz zalecil mi 200mg ale to wyczytuje ze 50-100 jest lepsze.. sama nie wiem.. help!

 

Mnie w ogóle nie pomógł.

Tez brałam na depresje, małe dawki.

Wstrętny lek, nie pomaga a miesza w hormonach, odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ki3dys probowalem leku w malych dawkach ale dawal bardzo nieprzyjemne pobudzenie po czym wpadlem na pomysl aby wziasc 800 jedno razowo dostalem takich lekow ze 2 dni z lozka nie wychodzilem i dopiero clon postawil mnie na nogi jak by nie clon nie wiem ile jeszcze by to trwalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amisulpryd i nasilenie lęków? To chyba u osób, które nigdy nie brały niczego dopaminowego. Mnie ten lek przez chwilę pomagał na natręctwa a później już tylko odbierał libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×