Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was


Asmox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, drodzy forumowicze, ponieważ jestem tu po raz pierwszy. Czytałem już trochę innych tematów, zauważając jednocześnie, że wszyscy są bardzo mili i naprawdę potrafią pomóc człowiekowi w tarapatach. Nie chcę się narzucać, ale mam nadzieję, że ktoś z Was także mi mógłby pomóc.

Nie wiem czy to "kryzys wieku dojrzewania" czy jakaś depresja, ale ciągle dręczy mnie pewna sprawa. Jestem programistą, a przynajmniej chciałbym nim zostać. Niestety przy tworzeniu stron internetowych cały czas mnie dręczy pewna sprawa. Mianowicie te wszystkie języki programowania zostały już przez kogoś wymyślone i udostępnione dla innych. Moją obawą jest to, że zawsze może ktoś napisać "eee korzystać z tego co ktoś wymyślił jest prościutko, ale wymyśleć coś samemu już nie tak prosto, co?". Wiem, że tak naprawdę to chyba nie jest tak łatwo opanować jakiś język i tworzyć nim aplikacje, ale ta myśl, o której wyżej napisałem doprowadza mnie do jakiegoś obłędu. Do tego stopnia, że chciałbym sam wymyśleć jakiś język programowania. A żeby go wymyśleć, trzeba znać język maszynowy... Chciałbym wymyśleć własny kod maszynowy... Jest tylko jeden kod maszynowy... Chciałbym wymyśleć własny komputer.. I w ogóle takie błędne koło, ponieważ nie da się czegoś wymyśleć bez pomocy zdobyczy techniki. Wiem to i rozumiem, ale cały czas to mnie jakoś gnębi. Czy mógłby mi ktoś pomóc (nie piję nie palę nie ćpam jakby co i powiedziałem też o tym rodzicom, powiedzieli że świat stoi przede mną otworem i mogę tworzyć nowe rzeczy czasu mam mnóstwo, ale tak się nie da na przykład zaprojektować i stworzyć inny rodzaj komputera.) :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×