Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem dziś bardzo ważny dzień. Rezerwację na przelot mam w kieszeni. W środę trzeba iść opłacić. Jadę na (nie)zasłużone wakacje na jedyne 100 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, wybieram się z koleżanką z forum... lecimy do Bangkoku 13 września i wracamy 20 grudnia również z Bangkoku. Zrobimy sobie małe kółeczko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, wybieram się z koleżanką z forum... lecimy do Bangkoku 13 września i wracamy 20 grudnia również z Bangkoku. Zrobimy sobie małe kółeczko... :D

 

Qrde...Jacek....ale fajowato! Tylko pozazdrościć!

Też bym chciała taką pocztówkę jak Tomek! :oops:

 

Dorotko, widzę Cię kochana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, chyba wreszcie mam siłę aby walczyć o dostrzeżenie mnie ;) coś mi dzisiaj ogólnie odwaliło na + dzisiaj :mrgreen:

gratuluję podróży :105: już marzę o sprawozdaniu grudniowym :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, będą pocztówki. Jeszcze trochę czasu zostało na zebranie adresów. Fajowato powinno być, ale trochę hardcore'owo również. Myślałem także o tym, że gdyby była flaga ze znakami forum to można by cyknąć fotę z tą flagą np. wśród Papuasów na Nowej Gwinei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. I żeby nie było, że ja tu na sępa - mam free alcohol i pudło przeterminowanych dropsów.

Sabaidee, błąkałem się kiedyś po Timorze Wschodnim. Jak będziesz to pozdrów ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, to tak pięknie i romantycznie wygląda z daleka. Na miejscu czasem się dostaje porządnie w kość. I nigdy nie wiadomo z której strony. Po powrocie oczywiście się człowiek z tego śmieje, ale tam na rzucanie kur*mi jest bardzo dużo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, będą pocztówki. Jeszcze trochę czasu zostało na zebranie adresów. Fajowato powinno być, ale trochę hardcore'owo również. Myślałem także o tym, że gdyby była flaga ze znakami forum to można by cyknąć fotę z tą flagą np. wśród Papuasów na Nowej Gwinei.

 

Zrób dużo zdjęć. Fajne są te Twoje zdjęcia. Pooglądam na pewno wszystkie z zachwytem!

Nooooo, a z tą flagą to byłoby świetnie!

Flaga z logo forum! :D w Twojej dłoni, albo dłoniach Papuasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×