Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk, Dawno byłeś na Timorze? Nie wiesz czy tam potrzebny jest jakiś permit oprócz wizy do Indonezji? Docelowo w planach jest Irian Jaya, ale chciałbym również mieć coś w zanadrzu i myślałem właśnie o Timorze Wschodnim i Sulawesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, nie mam pojęcia. Pierwszy raz byłem jeszcze zanim uzyskał niepodległość - z 10-11 lat temu. Póżniej chyba w 2005. Ale ja byłem ONZ więc nie wiem jakie są przepisy dla turystów. Kiedyś to był kraj praktycznie zamknięty. Za pierwszym razem odstawiały nas tam wojskowe samoloty transportowe Australii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, ja gdzieś indziej przeczytałam dzisiaj że Miro, ma 10 lat a potem okazało się że jednak 30 :mrgreen: i tak sobie pozwoliłam nawiązać do tego :P

 

Miro, no ja myślę :P choć wyglądasz młodziej niż ja :?

 

Sabaidee, ej ja mam dobry nastrój :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, mówię, że wiesz!

 

-- 05 lip 2011, 01:31 --

 

A swoją drogą napisałem, że mam alco i dropsy a tu zero zainteresowania. WTF? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, ja się tam wybierałem przez Fundację Batorego jako obserwator na wybory, ale się nie załapałem. Nawet nie mieli spisu ludności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, ja gdzieś indziej przeczytałam dzisiaj że Miro, ma 10 lat a potem okazało się że jednak 30 :mrgreen: i tak sobie pozwoliłam nawiązać do tego :P

 

Miro, no ja myślę :P choć wyglądasz młodziej niż ja :?

 

Sabaidee, ej ja mam dobry nastrój :roll:

 

Taa Młodziej, opowiadasz herezje :mhm: Ale może faktycznie młodziej niż 33 - po ojcu tak mam. Poza tym mogę sobie wyglądać, i tak mam NL i wpierniczam klony :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ORGANIZATOR?

Sabaidee, FB sporo tego organizowała. Kiedyś jak byłem w Kosowie to na wybory przyjechał cały tłum Polaków :shock:

 

-- 05 lip 2011, 01:38 --

 

wiola173, jestem posiadaczem najbardziej imponującego barku na tej planecie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi? :shock: To jakie on ma wymiary?:),

A myślisz, że najbardziej imponujący skład napojów rozweselających na planecie można zamknąć w zwykłym barku?

 

-- 05 lip 2011, 01:45 --

 

Monika1974, jak mnie nauczysz to moge jeździć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×