Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, mam gg do niej, ale nie odpisuje.

 

Myślałem, że to taka grzeczna osóbka. Na zdjęciu jadła kefir czy jakiś gorący kubek. A mogła przecież pić jakiś wywar z krwi niemowląt. :P Szkoda, że taka nieśmiała, bo wiele o niej nie wyciągnąłem. Niby parę rozmów, a nadal nic o niej nie wiem.

 

Przyjedziesz kiedyś na zlot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Nie oglądam filmów stricte historycznych , tylko raczej takie z tłem historycznym .

Róża z Mazur w tle powojenna Polska , Przeminęło z wiatrem pokazuje Wojnę Secesyjną , Rodzina Borgiów serial o zbrodniczej rodzinie , na której czele stał papież .

Sześć stóp pod ziemią , Skazani na Shawshank , Zielona Mila , Piękny Umysł czy Ojciec Chrzestny . Mógłbym tak wymieniać i wymieniać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, przeczytałam dopiero Twój post w dziennych. no i przede wszystkim co mi się rzuca od razu w oczyska - zazdroszczę Ci że masz taki wewnętrzny pęd do nauki. bo u mnie to raczej awersja, może nie od zawsze.

 

Muzyka gra u mnie od rana do wieczora. Często puszczam to co już znam, ale bywa że szukam czegoś nowego.

 

Kiedyś pisałeś coś o Led Zeppelin, nie? :)

 

słuchałeś kiedyś coś z rapu? :) chciałbyś posłuchać? :D

 

 

Zawodowo jestem na rencie jeszcze przez rok, zastanawiam się nad podjęciem pracy, oraz jestem w połowie szkoły policealnej o profilu informatycznym.

 

Łooooł, znasz się na informatyce 8) ja jestem pod tym względem totalnie zacofana :roll: Zastanawiasz się nad podjęciem pracy- w sensie że rozważasz taką opcję czy przeglądasz ogłoszenia? w jakim kierunku chciałbyś pójść- co chcesz robić, jaka praca? :)

 

Rodzina natomiast potrafi tylko stawiać dziwne wymagania, natomiast nie potrafi nic bezinteresownie dać od siebie. Stąd kontakty z nimi traktuję tylko jako mój społeczny obowiązek.

 

taaaaa, z rodziną wychodzi się dobrze TYLKO na zdjęciu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, ok. Ale Ogniem i Mieczem mi się podobało, co teraz? :D

Dodam że mam słabo wyrobiony gust, bo mało oglądam. Łatwiej mnie zadowolić.

 

socorro, kiedyś słuchałem O.S.T.R. z kuzynem i nawet mi przypadło. Na pewno nie będę lubił jakiegoś typowego gangsta rapu, gdzie wrogiem numer jeden jest policja, a cała subkultura to mega-kozacy i liczy się dla nich szacunek ludzi ulicy. Prędzej coś bardziej ambitnego, a liczę że taki istnieje. No i nie przepadam ogólnie za cwaniactwem, dlatego tego typu beaty do wystawienie łokcia za okno i dania Technicsa po dziadku na full mnie nie przekonują.

 

Ostry był nawet okej, jak podasz kilka podobnych, tzw. rap z wyższej półki to mogę posłuchać dla urozmaicenia. Dobre, inteligentne teksty zawsze pożądane.

 

Jeśli chodzi o pracę, powoli będę przeglądał oferty, udało mi się zdobyć drugą grupę na parę lat, więc liczę że jakoś uda się coś chwycić co nie będzie ponad siły. A pracę już próbowałem podejmować i nie dałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rapu dobry jest Eripe , ale to bardziej taki bragga styl , gdzie stara się pokazać swoją wyższość nad innymi raperami ;) dużo porównań , dwuznaczności , metafor , naprawdę inteligentnie złożonych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×