Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, hahaha, brat wyluzuje, brat już jest z nami, my brata jeszcze bardziej wkurw*my a a pewno ja :P anyways ja tak przeklinam przeważnie z rana, juz wszyscy sie nauczyli, zeby do mnie nic wtedy nie mówić, bo wybucham z byle powodu :lol:

 

-- 22 gru 2012, 23:59 --

 

haha, przynajmniej się futrzak na coś przydał, i tak już go miałam dość, trzeba by sobie jakiegoś nowego sprawić na nowy rok :D a szynszala i tak mam zamiar jutro ugotwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, do dziś się tak dogadujemy tylko używamy jeszcze większej ilość przekleństw :D

czym skorupka za mlodu nasiaknie...... :mrgreen:

 

-- 23 gru 2012, 01:01 --

 

Candy14, ja też własnie sie patrze na choinke, tak kolorowo ;) Najciekawsze jest to, ze nie lubię swiat, ale lubię ubierac choinke :D

 

virgo21, dla mnie swieta to mila tradycja.. nie przezywam duchowo... i lubie cala ta nawet kiczowata otoczke, swiatelka, dekoracje, skarpety na kominku :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Pamiętam jak był kiedyś taki wykład o słowie " kur*wa " :D do dziś mnie śmieszy ta kwestia " czekaj czy ja kur*a lubię poziomki " :D

Snejana, Mam tak samo z rana :D pamiętam kiedyś jak coś mi odbiło , bo zostałem obudzony o 4 rano i poproszony o wyniesienie śmieci :D spotkałem sąsiada który mi powiedział dzień dobry , nie dość , że mu nie odpowiedziałem , to jeszcze go wyklinałem pod nosem :P póżniej aż tak żle nie było , ale do dziś nikt się do mnie nie odzywa rano dopóki pierwszy czegoś nie powiem :D

 

-- 23 gru 2012, 01:11 --

 

Siostra już kupiłem nowy samochód

zsbiketoilet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, kojarzysz to: Bardzo irytują mnie te nierównosci chodnika, ktore z nienacka narazają mnie na upadek :mrgreen: czyz nie łatwiej powiedziec wtedy o kur*a? :mrgreen: Fajny wyklad :D Z tymi poziomkami tez dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, :lol: albo , że gdyby zakazać ludziom przekleństw , to większość porozumiewałaby się na migi :D oby więcej takich wykładów :P

Snejana, to chyba nie był prof . Miodek , ale nie jestem pewny :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to ja ostatnio pięknie odwaliłam, bo bylam u babci i musialam wstac przed 6 czy cos takiego i ja ledwo na nogach stoje, a ona do mnie zaczyna szczebiotać, zebym śniadanie zjadła, bo jestem "chudziutka", wybuchnęłam takimi przeklenstwami, ze potem ze sobą nie rozmawialysmy :? potem przepraszałam, ale nawet to coś dało bo teraz mnie inaczej traktuje, chyba się mnie boi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodek to był :mrgreen:Tomcio Nerwica, dobre, dobre aż sie uśmiałam znowu :D

 

-- 23 gru 2012, 01:18 --

 

Snejana, moja na "szczescie" nie słyszy więc nie ma okzaji słyszec moich przeklenstw :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra :lol: ja tam lubiłem jak mi babcia tak mówiła i zamiast śniadania z rana jadłem obiad :D ale w centrum handlowym mnie to zawsze denerwowało jak słyszałem " ale pan chudziutki , niech pan lepiej przytyje spodnie będą panu z tyłka spadały " i zaraz inne kobiety się przyłączały do dyskusji , że powinienem więcej jeść , bo co to za chłop taki chudy :D taki wstyd , że jak ide do centrum handlowego , to się zastanawiam czy poduszki pod koszulkę nie włożyć następnym razem :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×