Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, nie powiem tego :P coś mi z tymi lekcjami od początku nie pasowało , bo siostra nagle tak poleciała z materiałem , oglądając mecze , biegając za pandami i wymachując mi siekierą przed oczami ? taa ? :P zupki chińskie na sucho ? kur.wa za jakie grzechy :P

 

-- 21 lut 2013, 02:23 --

 

anonus, to nie o mnie , bo Nosferatu to mój brat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nie powiem tego :P coś mi z tymi lekcjami od początku nie pasowało , bo siostra nagle tak poleciała z materiałem , oglądając mecze , biegając za pandami i wymachując mi siekierą przed oczami ? taa ? :P zupki chińskie na sucho ? kur.wa za jakie grzechy :P

 

-- 21 lut 2013, 02:23 --

 

anonus, to nie o mnie , bo Nosferatu to mój brat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, i tak wiem :mrgreen:

Tomcio Nerwica, a propos meczy to brat przypadkiem za moimi plecami nie został trenerem barcelony? bo dziś przegrała :mrgreen: ale przecież zupki chińskie są dobre :P ok, to co by brat chciał na obiad? tylko coś wykonalnego :P

anonus, nie możesz nim być, zbyt poprawnie mówisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, i tak wiem :mrgreen:

Tomcio Nerwica, a propos meczy to brat przypadkiem za moimi plecami nie został trenerem barcelony? bo dziś przegrała :mrgreen: ale przecież zupki chińskie są dobre :P ok, to co by brat chciał na obiad? tylko coś wykonalnego :P

anonus, nie możesz nim być, zbyt poprawnie mówisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nigdy bym nie poszedł do barcelony ... no chyba żeby naprawdę dobrze zapłacili :P są dobre , ale nie na sucho :P może być schabowy albo jakiś stek :P

anonus, no mówisz zbyt poprawnie jak na Helsinga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nigdy bym nie poszedł do barcelony ... no chyba żeby naprawdę dobrze zapłacili :P są dobre , ale nie na sucho :P może być schabowy albo jakiś stek :P

anonus, no mówisz zbyt poprawnie jak na Helsinga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też chce do Madrytu :P lew jest przyzwyczajony z safari , że wszystko za niego robią samice ... zupełnie jak u nas :P dobra to niech będą te zupki , tylko dużo tych zupek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×