Skocz do zawartości
Nerwica.com

wyjatkowy strach ;(


never1337

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam dosc nietypowa sytuacje, chodzi o to ze boje sie spotykac z dziewczynami i angaznowac sie w jakiekolwiek flirty i zwiazki, jezeli zaczyna mi zalezec na danej dziewczynie. normalnie pogadac to nie ma problemu, z dziewczyna, ktora traktuje jak kolezanke, ale cos wiecej to koszmar. z reguly bylem niesmialy, ale teraz kiedy spodoba mi sie jakas dziewczyna, a co lepsza kiedy ja tez jej sie spodoba to dopadaja mnie paniczne leki, boje sie spotkania, towarzysza mi dlugotrwale mdlosci, brak apetytu i ogolnie zle samopoczucie. mam nerwice i wydaje mi sie,ze fobie lekowa tez mam, poniewaz czesto boje sie np. wystapien publicznych, stania przy tabilicy w szkole itp. przed takimi zdarzeniami towarzysza mi rowniez mdlosci i biegunki, ale najgorzej jest przed spotkaniami z dziewczynami, na ktorych mi zalezy. kiedy juz sie spotkam to chwilowo mi przechodzi, najbardziej boje sie momentu oczekiwania. ale po spotkaniu i tak to wraca i znow te cholerne leki, ze nic nie dam rady zrobic, ze nie bede potrafil sie normalnie przy niej zachowac, ze nie dam rady jej nigdzie zabrac bo bede sie panicznie bal itp... same chore wymysly. jak sobie z tym poradzic ? mam 20 lat i mam tak od okolo 2-3 lat, i bardzo mi to przeszkadza, nie potrafie wtedy normalnie funkcjnowac, tylko mysle i mysle, ze nic nie dam rady. a najgorzej jest kiedy wiem,ze danej dziewczynie zalezy, a ja przez moja glupia nerwica i fobie nie jestem w stanie nic zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×