Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc :)


Gość agusiaww

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze zaczelam tu pisac, chcialam sie z Wami przywitac. Jestem z wawy, dokladniej z Pragi Pol, mam 28 lat i nerwice, niestety, z ktora sie mecze od kilku lat. Biore juz z 4 lata lek chloropernazyne, bralam i Asentre i Bioxetin, lecz wystepowala z powody tych lekow u mnie halucynacje i tego typu podbne historie, wiec pozostalo na chloropernazynie, jest to w sumie lagodny lek na zawroty i bole glowy.

Oraz wspomagajace leczenie lęku. Nerwica zaczela sie u mnie dosyc gwaltownie, strasznymi zawrotami i zdretwieniem karku tak ze ruszyc glowa nie moglam. Po serii badan stweirdzono nerwice, ogolnie z ta choroba sie da zyc, ale bez niej na pewno byloby lepiej :)

Pracuje jako psycholog dzieciecy, i pomyslec ze mnie to trafilo, ale z tego co wiadomo, to choroba ludzi wrazliwych :) wiec,.,...tak bywa. Chcialabym poznac osoby ktore tez cierpia na nerwice, i z nimi porozmawiac mozna do mnie pisac na prwyatna wiadomosc, podam swoje gadu, dodam ze mimo nerwicy nie stracilam poczucia humoru i jestem przewaznie radosna i spokojna :) czesto sie usmiecham, Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×