Skocz do zawartości
Nerwica.com

osoby z depersonalizacją- proszę odezwijcie się


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam już sił , od prawie 2 lat przeżywam silną depersonalizacje, wiem , że na forum były osoby, które tez to miały, proszę odezwijcie się do mnie, powiedzcie, czy z tego wyszliście, jak długo musieliście sie leczyć , a przede wszystkim, czy jest JAKIŚ LEK, który wam pomógł? ja od prawie roku biorę effectin na lęki działa znakomiicie na depersonalizacje niestety nie, proszę o odpowiedz bo to jest takie niezrozumiałe schorzenie, że nawet lekarz mi nie dowierza, bliscy nie są w stanie zrozumieć, choć by chcieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie!

Osobiście nie jestem pewna czy moje objawy świadczą o depersonalizacja!

Ja przeżywam takie dziwne objawy od ponad roku!

Ja również nie mam rzadnych lęków tylko dzień w dzień to samo uczucie jakbym było pijana,mam wtedy problemy z koncentracją!

Niestety sama nie wiem skąd to się wzieło i jak sobie z tym poradzić dlatego tez chętnie bym się dowiedziała jak to wyleczyć!

Wiem że istnieja psycholodzy, którzy specjalizują się w leczeniu tej dolegliwości czyli zaburzeń osobowości!

Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtam

podobno to sie leczy czytalem na roznych forach ze przechodzili przez to nawet po pare lat tzn max 3 latka chyba mieli i przechodzilo niektormy przechodzi po lekach a niektorzy sami wychodza wszyscy mowia ze poprostu trzeba cierpliwosci do tego ... 3m sie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×