Skocz do zawartości
Nerwica.com

kilka zdan


anies28

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam sie z wami podzielic a własciwie opowiedziec o kilku sytuacjach dotyczących mnie i mojej rodziny.....tak sie jakos dziwnie sklada ze u nas zawsze cos cie działo kilka lat temu ojciec miał wypadek samochodowy cały w gipsie uszkodzone kregi szyjne, pozniej mój brat krwiaki w glowie tez nieciekawie nie mineło moze 2 lata mj ojciec spadł z dachu moja mam zapalenie zył i tylko ja jokos wieszym poturbowaniom nie uległam....ale do czego zmierzam odkąd pamiętam widze braz mojej mamy poprostu przy łózku przed obrazem na klęczkach z rózancem w reku...i wiecie co ona nam to wszystko wymodliła to ze jest dobrze ...ze te wszystkie łaski ....siedze tu przed kompem i widze jak znów tam w pokoju kleczy ......i czuje sie taka mała takim robakiem...przedwczoraj ojciec znow wyszedł ze szpitala zabieg miał tylko ale to głowa mogło byc róznie....zyje ma sie swietnie....mówcie co chcecie...ja wiem ze sila modlitwy jest ogromna...pozdrawiam aga

 

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 9:00 am ]

przepraszam ze to takie chaotyczne ale czasem ciezko w slowach wyrazic to co sie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×