Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)


Lu_80

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      41
    • Nie
      10
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Natrętnik,

 

Solian na co Ci pomaga?

 

Stabilizuje mi nastroj, odwarzywil troche z fevarinowej zamuly. Sprobowalem raz 200 mg to efekt odwrotny. Ogolnie liczylem ze troche wyrazniej bedzie dzialal ale i tak jest duza roznica. Natrectwa mam jakby slabsze, ale nie wiem czy to Solian, czy ze w koncu stanalem na jednej dawce fevarinu i wszystko sie stabilizuje. Malo tego, od poniedzialku biore baclofen, ktory zaczalem ze wzgledu na chec calkowitego zrezygnowania z alkoholu, ktorego nie potrafie sobie odmowic co pare tygodni, a okazuje sie ze bardzo mnie wyciszyl psychicznie, obsesyjne mysli tez. Wszystko razem daje ciekawy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy bo psychoterapia u paru terapeutów od uzależnień nic mi nie dała, kiedyś piłem/ćpałem dzień w dzień przez 3-4 lata , od ćpania się uwolniłem ale pozostał problem alkoholu ... dzień w dzień walczę ze sobą żeby nie wypić i tak mi się udaje do średnio dwóch tygodni aż się złamuje , są przypadki ,ze potrafię doprowadzić się do stanu upojenia do ,,zgona'' myślisz,że brany codziennie baklofen z Campralem mi w tym pomoże ? w poniedziałek przez pośrednika bd mieć baklofen zobaczymy czy coś da w tym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 piwa to mysle, ze nie zaklocaja jakos tam dzialania. Co powiesz na butelke whisky, albo litra na dwoch ? :D wydaje mi sie ze baklofen zobojetnia na alkohol.

 

ja piję butelkę 0,7 whisky w 3 godziny.. więc długo się potem organizm stabilizuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baclo dobry lek , dzis zażyłem 75mg , ale juz nie działa tka jak kiedyś , dawno się wypalił , co zrobić , mimo że stosuje go doraźnie jego działanie jest , ale jest słabe , 10% tego co było keidyś ,a na początku to bajka , król życia i śmierci .

 

picziki : baclo dobre na glod alkoholowy .

 

natrętnik : ciekawi mnie dzialanie fevarinu bo to jeden z nielicznych sri ktorych nei bralem , jak na ciebie dziala ?? to sedatywny bardziej lek nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baclo dobry lek , dzis zażyłem 75mg , ale juz nie działa tka jak kiedyś , dawno się wypalił , co zrobić , mimo że stosuje go doraźnie jego działanie jest , ale jest słabe , 10% tego co było keidyś ,a na początku to bajka , król życia i śmierci .

 

picziki : baclo dobre na glod alkoholowy .

 

natrętnik : ciekawi mnie dzialanie fevarinu bo to jeden z nielicznych sri ktorych nei bralem , jak na ciebie dziala ?? to sedatywny bardziej lek nie ?

 

Tak nawet bardzo. Nawet nie wiem czy nie bardziej od paro, ale paro nigdy nie bralem. Ale przy paro chyba nie chce sie az tak spac. A jak dziala ? Solidnie na natrectwa, tylko dlatego go biore. Mozna powiedziec ze na razie jestem skazany na niego. Samopoczucie takie sobie np. w porownaniu do wenli czy anafranilu. Choc jest zdecydowanie lepszy przeciwlekowo od jednego i drugiego. Lękow praktycznie nie mam, w ogole. Ale biore 400 mg, takze pewnie zalalo mi pale serotonina rowno. Libido w normie. Jest akcja jest reakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niezaleznie co bym bral to musze w konskich dawkach, inaczej nic nie dziala. Jedynie klomipramina dzialala w dawce ok. 150 mg. Reszta powyzej dawki maksymalnej.

 

u mnie jest identycznie, musialem brac 60-100mg paroksetyny, albo 30mg escitalopramu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niezaleznie co bym bral to musze w konskich dawkach, inaczej nic nie dziala. Jedynie klomipramina dzialala w dawce ok. 150 mg. Reszta powyzej dawki maksymalnej.

 

u mnie jest identycznie, musialem brac 60-100mg paroksetyny, albo 30mg escitalopramu itd.

ja też, tylko 60mg paroksetyny dawało jakiś efekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Malo jest informacji na temat leku fevarin, dlatego postanawiam pisać na bieżąco jak sie czuje biorąc go, zęby pomoc innym.

Brałam przez rok depralin i nic mi nie pomógł. Zaczęłam chodzic na terapie grupowa i lekarz prowadzący zapisał mi fevarin 50 na noc, potem zwiększyć do 100.

 

Co mi jest :

- kołatania serca ( na holterze arytmia) - Te sprawy z sercem mnie wykańczają, jestem wrakiem, mam to od 15 lat i jak dostaje akcji z sercem to koniec !

- lęk straszny o to serce,

- osłabienie,

- bezsenność,

- zawroty głowy, skoki cisnienia.

 

Dzis wezmę pierwsza dawkę leku o 21. Strasznie sie boję wziąć, jestem przerażona, że sie rano nie obudzę albo przez cala noc będę miala akcje z sercem, ale wezmę, bo jutro lekarz sie zapyta.

 

Napisze jutro. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wezmę pierwsza dawkę leku o 21. Strasznie sie boję wziąć, jestem przerażona, że sie rano nie obudzę albo przez cala noc będę miala akcje z sercem, ale wezmę, bo jutro lekarz sie zapyta.

 

Napisze jutro. pozdrawiam.

 

Nie ma się czego bać, ten lek działa bardziej uspokajająco niż pobudzająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedatywnie dziala dopiero jak sie rozkreci. Na poczatku moze asilac leki, powoduje stan specyficznego "nabuzowania" (podobno to ta sigma1, ktora dziala na dopamine), napiecia nerwowego, kiepsko sie sypia w nocy, pada sie na gebe w dzien. Osobiscie u mnie na poczatku wenla byla mniej nakręcajaca jesli chodzi o lek i niepokoj. Trzeba uwazac z tym lekiem na poczatku, moze dac w kosc. Tetno tez mialem wysokie na poczatku, teraz spadlo znacznie. Testuje wlasnie dawke 450 mg :D czuje sie o dziwo nakrecony, a nie senny. Moze sie ocieram o ZS ? Aczkolwiek watpie w to bardzo. Nie takie dawki i mixy sie bralo.

 

-- 18 lut 2018, 21:13 --

 

A teraz pytanie z innej beczki, czy tez macie wrazenie ze OCD to jak nadcisnienie, choroba do konca zycia ? Ja mam wrazenie ze leki tylko tlumia natrectwa na czas ich brania. Wystarczy jakas zmiana, zle dodatki, mixy i juz wszystko wraca. Nie wyobrazam sobie ze odstawilbym leki.

 

-- 18 lut 2018, 21:16 --

 

Byla tu kiedys niejaka AnnaR, ktora twierdzi ze wyleczyla natrectwa klomi+prozac, odstawila to i jechala na samej mianserynie bez nawrotu NN. Zazdroszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu Mirella 11.

 

Wzięłam juz 2 razy 50 fevarinu i zyję, chociaż na kołatania serca na razie nic mi nie pomaga i jest tak jak tu napisano, w nocy nie mogę spac a w dzien padam na pysk...

 

Ale mam nadzieje, że to minie, najbardziej mnie interesuje czy pomoże na arytmie serca. .. Będę pisać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×