Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja po rozstaniu (utrata najlepszego przyjaciela)


blazej84

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co..ja tez podjełam decyzje o rozstaniu tyle ze nie z moich facetem a byłym facetem.ja rozstalam sie z nim juz pare miesięcy temu ale spotykałam sie z nim sama nie wiem po co...chyba z nudow.ale nic miedzy nami nie bylo przynajmniej z mojej strony zadnych uczuc no nic zupełnie.za to on prawie za kazdym razem błagał mnie zebym do niego wrocila przekonywał ze sie zmienił ze dojrzał zmądrzał itd.ale co z tego jak ja w to wszystko juz nie wierze i nie potrafie wykrzesac z siebie zadnego uczucia po tym wszystkim co mi zrobił.jest mi go szczerze żal bo widze ze naprawde bardzo sie stara ale to BARDZO naprawde.widze jak płacze,jak poniża sie błagając o przebaczenie...ale ja juz dawno zrozumialam ze ja nigdy nie bede w stanie do niego wrocic.dlatego daje sobie spokoj bo nie chce robic mu nadzieji.tez jest mi ciężko nawet bardzo ale musze.wiem ze czas wyleczy jego rany i moje tez-bo przy nim nie jestem w stanie zapomniec o krzywdach jakie mi wydządził.czasem jest mi smutno czasem nawet sobie popłacze...ale wiem ze droga jaką wybrałam jest właściwa i mam nadzieje ze wytrzymam w tym postanowieniu(z moją słaba wolą).trzymajcie sie dziewczynki cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×