Skocz do zawartości
Nerwica.com

SNRI oraz SSRI


Dandaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,  psychiatra przepisał mi następujące leki na zaburzenia lękowe oraz epizody depresyjne:

-bioxetin 10mg

-dulsevia 20mg

-tritticon 50mg (na sen)

Wyczytałam ze między lekami występują istotne interakcje ponieważ są to leki z grup, których się nie łączy. Boję się bardzo, bo mam uczulenie na Lamotrygine i obecnie jestem na sterydzie, bo wyszła mi silna alergia. Nie chcę mieć znow powikłań...nie daje mi to spokoju

Edytowane przez Dandaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem, przepisał mi to inny psychiatra, którego zmieniłam i tak po 1 wizycie. Wywołał u mnie silna alergie skórna w postaci wysypki i pęcherzy, stan podgorączkowy, powiększenie węzłów chłonnych,bol glowy, obrzęk stop... dramat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 22:12, Dandaa napisał(a):

Wywołał u mnie silna alergie skórna w postaci wysypki i pęcherzy, stan podgorączkowy, powiększenie węzłów chłonnych,bol glowy, obrzęk stop...

A jaką dawkę dzienną tego leku brałaś na początek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moja lekarka przepisała mi lato..  to wyraźnie zastrzegła, że mam obserwować czy nie występuje reakcja skórna, jeżeli wystąpi i będzie się zaostrzała to mam się z Nią natychmiast skontaktować bo to niebezpieczne. Trochę mi wysypało na plecach ale bez innych objawów więc brałem bo chciałem wygrać z depresją. W końcu i tak odstawiliśmy lamo bo nie było efektu i wprowadziliśmy paroksetynę i ta w końcu zaklikała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×