Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek przed wysmiewaniem


Kondro145

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.05.2023 o 18:42, DEPERS napisał(a):

Chcesz zapominać? Podszkol pamięć wybiórczą:) Będziesz wspomnienia miała w książkach na półce i będziesz siegała po które chcesz i kiedy chcesz. Dlaczego to Ci utkwiło w głowie? Dlatego, że wywołało to u Ciebie duże emocje, a jak już wiele razy wspominałem, dopamina jest najlepszym utrwalaczem pamięci, szlaki są wylane betonem po niej. Znajdź coś co  Cię ekscytuje wyzwalaj emocje i kieruj je w to co dla Ciebie najlepsze. Ja tak robię już od 13 lat i mam wszystko na półce i sięgam kiedy chce:) 

Niestety mam dośc dobrą pamięćco do przeszłości nie tylko tej trudnej ale i dobrej też, a niestety słabą do neidawnej która się wydarzyła tzw. pamieć krótkotrwała? Może to krok do tego by żyć hasłem carpe diem, wiele osób mega pamięta co było wczoraj co jedli pili kogo widzieli ja mam tak, że nie przywiązuje do tego uwagi, każdy dzień jest inny po co bardzo go obciązać trzeba miec w głowie najpotrzebniejsze rzeczy a nie byc chodzacą encyklopedią, która wydaje sie byc zarozumiała, smaowystarczalna i może nieco egoistyczna? zwykle pamiętałam sprawy czyjeś niż swoje, troszczyłam się o kogoś niż o siebie tak z cichą andzieja, że bezie viceversa ktoś zadba o mnie pytanie czy to mżonki czy realność, tlyko my zatraciliśmy to w sobie myśląc o sobie?

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×