Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiertelniczka, Ty też masz widzę niezlą pamięć-ja zapamietalam,że kiedys bylas dziewicą,a Ty zapamietalas,że masturbuję się 20 razy dziennie :mrgreen:

Niesamowite.Dziękuję za to,że się wymęczylas i wystaralas-gdybys byla w pobliżu niechybnie bym Ci to wynagrodzila :pirate:

savior, pożądanie(!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niewiadomo kiedy lek przestanie działać, na każdego działa inaczej więc nie można tego jednoznacznie stwierdzić.

Zresztą po co łykać to gów.no tyle lat?? Psychoterapia i zmiany w życiu, zdrowe odżywianie, to jest to co powinno być podstawową drogą do wyzdrowienia, a nie pastylki. Pastylki powinny być tylko pomocą w dochodzeniu do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

A jak radzicie sobie teraz przy tych temperaturach? bo ja strasznie sie pocę siedzę i leci ze mnie pot to okropny skutek uboczny ale wazne ze przez rok lek działa super no i najwazniejsze ze po 7 latach choroby wreszcie lek trafiony:) pozdrawiam chorowitków i zyczę wytrfałosci :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore seroxat w tej chwili w dawce 15 mg, zaczynałam od 1/4 (5mg) i stopniowo zwiększałam, biore go juz prawie miesiąć , 15 mg od tygodnia- na dzień dzisiejszy lepiej sie czuje, ale mam jeszcze zachwiania równowagi i dziwne, ale nigdy tak nie miałam, czuje na języku jakby mi ktoś pieprzem posypał, czasami jakby drętwiał, (to raz jest, mija na jakiś czas, potem znowu jest-tak na przemian) dwa razy miałam właśnie zdrętwienie języka i strawnie gorący prąd po ciele i ręce i nogi odrętwiały, trwało to chwile jakaś i przeszło, co to może być?? ja mam wizytę aż za tydzień i sie martwię tym......... czy może dawkę do 20mg zwiększyć, czy czekać jeszcze?? pomocy nie wiem co robić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ja biorę paro już rok i miesiąc, i jest całkiem całkiem.

Jedyny minut to to, że przytyłam 15 kilo i pękła mi dzisiaj kolejna para spodni.

Ale poszłam do pracy i po prostu zyję sobie fajnie.

Do końca roku mam skończyć psychoterapię. :mrgreen:

Jazdaaaaaaaa do przoduuuuuuuuuu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie kontynuowac watek i tutaj napisac moje doswiadczenia i poprosic zarazem o kilka slow komentarza.

 

ja schodzilem z elicei (escitalopram) 5mg (przerwalem z dnia na dzien) i zaczalem brac seroxat 10mg a po tygodniu juz 20mg

 

z poczatku po odstawieniu elicei i pierwszych tabletkach seroxatu bylo rewelacyjnie. chcialo mi sie wszystko zrobic, doslownie przyplyw energii radosci, 0 leku...

 

po 13 dniu jest fatalnie. jestem okropnie nieobecny, doskwieraja mi zawroty glowy, mdlosci i wszechobecny lek do tego stopnia ze boje sie wyjsc gdzies dalej za blok :/

 

rezygnowac czy ciagnac dalej? cos czuje ze te cale SSRI bardziej szkodza niz pomagaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atakow nie mam ;) to najwazniejsze

ale te zawroty glowy powoduja lek ...

 

zarazilem sie nerwica wlasnie przez zawroty glowy po odstawieniu benzo... (benzo zaczalem brac bo serducho walilo)

i teraz gdy mam po seroxacie takie zawroty jak po 3 piwkach to normalnie funkcjonowac nie moge :/ mam wrazenie ze po 10 mg bylo lagodniej.

 

cholerne SSRI. czy stosuje sie na lek cos jeszcze oprocz SSRI i benzo ? (pierwsze wiadomo uzaleznia... po drugim czuje sie FATALNIE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×