Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

zdesper, ale lexapro nie powodowal tych bóli prawda?w minimalnej dawce tez sie nie sprawdzil?

 

no lexapro nie;) ale juz w dawce 2.5 mg wystapila u mnie mania.Zobaczymy co dalej...poki co na fluwo chce mi sie spaaac :mrgreen: .Tez tak mialas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, jest różnica w substancji nośnej.Zdania psychiatrow są podzielone co do tego czy subst. nośna ma znaczenie w farmakodynamice czy nie.Niektorzy twierdzą,żę dziala na nich jeden konkretny generyk lub oryginal,innym wszystko jedno,co niesie podejrzenie,że subiektywny odbior danego odpowiednika to jedynie placebo...

zdesper, fluwo jedz na wieczór,jest to jedyny ssri,ktory zaleca sie na wieczor,bo ma dzialanie sedatywne.Ja jadlam go na noc i spalam dobrze...a senność w dzien..?przy przyjmowaniu na noc nie odczulam...tylko fluoksetyna mnie chyba usypiala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem 6 dzień na parogenie i muszę powiedzieć, że fobia społeczna zaczęła maleć jak na żadnym innym ssri/snri wcześniej. Dużym minusem to jest to, że nie mogę sie obudzić rano, nawet nie zwracam uwagi na budzik no i lekka senność w ciągu dnia. Ale póki co jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z działania paroksetyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spokojnie. aree1987, masz jakies 2,5 do trzech lat spokoju.Tak bylo u mnie.

Cholera wie jakby to bylo,gdyby sielanka sie nie skonczyla i nie zaczelo mi sie wszystko w życiu od nowa j*bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesper, Ty bierzesz fevarin teraz a on jest bardzo podobny do paroksetyny podobno

 

paro bralem 1.5 roku a fluwo dopiero 6 dzien,ale jakies podobienstwa widze i jedna wielka roznice(na fluwo jestem o niebo spokojniejszy w rozmowie z ludzmi:).Paro wywolywala we mnie czasami niepotrzebna agresje a pomimo tego bardzo dobrze sobie ja chwale;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam Paromerck już w dwóch długich okresach i odstawiałam. Ale zdarzy się jedna rzecz i już wszystko wraca, lęk i natrętne myśli. Co do skutków ubocznych to zawsze miałam mdłości podczas ziewania. Teraz mam jeszcze suchość w ustach, straszny głód i brak apetytu, co za ironia. odstawia się bez problemu tylko trzeba bardzo powoli, najpierw pół tabletki a później co dwa trzy dni. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz smierletniczko:P .Ja na paroksetynie spalem jak aniolek a na fluwoksaminie spie 2-3 godziny na dobe i ciagle jestem jak na haju.Reakcja organizmu jest bardzo rozna;)

 

 

Śmiertelniczka, a na co dziewicy libido?

 

No bo moze jest dziewico przez to ze nie ma libido?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, mam dobrą pamięć,nie moja wina.i to nie ja wyszukuje osoby z forum na portalach spolecznościowych :mrgreen: .

Nie przypominam sobie natomiast bym pisala o tym,że masturbuję się 20 razy dziennie :shock: jakiś dowod masz na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Seroxacie śpię cudownie, gorzej, że strasznie długo...

Zmian w libido nie zauważyłam, więc to chyba sprawa indywidualna. Ale czemu rozmawiamy tu o masturbacji? Nie za duży off-top? :)

 

Pytałam czy drink albo dwa mi nie zaszkodzą podczas leczenia? Ktoś mógłby mi poradzic w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×