Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem 60mg rok czasu :twisted:

Się nie dziwię że teraz masz problem jaki lek trafić skoro takie dawki musisz se aplikować, ja mam to samo musze napierać duże dawy bo chyba mam taki metabolizm ... sam nie wiem. Dla mnie 60mg paro to tak jakbym ja brał ze 80-100mg fluoksetyny dziennie. Się nie dziwie ze ci wenla nie pomaga bo wenla 9x słabiej działa na net niż paro. Ty bys musiał wenli 600 brać ;d U mnie coś ostatnio drgneło i sie czuję jeszcze bardziej zajebiście :DDD Może heroic case Stahla? 600mg wenli i 30mg mirty :DDD hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, Lekarz mi dojebal taka dawke, to bylo na poczatku leczenia, wtedy to ja bylem w takim stanie, ze teraz to jest raj, :pirate:

Choc nadal jest hujowo w sumie, ale na pewno lepiej niz bylo.

 

-- 09 kwi 2015, 17:36 --

 

Nie dziekuj , bo to nie było o Tobie i do Ciebie , tylko o tym jak ja bym dzis dogorywał . Tobie może sie uda zmartwychwstać ;)

 

Spoko, ja zartowalem, luzik :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze kilka pytan... jutro zaczynam brac paro 10 mg... dzisiaj jeszcze wzielam Sertraline 50mg ... do niej mam Cloranxen 5mg w razie ataku... i ostatnio zauwazylam, ze Cloranxen dziala z jakims opoznieniem - 1,5 godziny po lyknieciu tabletki zaczynam czuc, ze zaskakuje- to normalne ? nie biore tego codziennie, gora 2-3 razy w miesiacu i nie wiem moze teraz te 5 mg to za malo ?

ogolnie po 4 miesiacach brania Sertraliny czuje jakby moje leki znow sie zwiekszaly... nadal przeraza mnie bycie poza domem czego do konca sama nie rozumiem...

i tak wlasnie czytalam o innych benzo ktorymi mozna sie wspomoc podczas atakow- czy polecacie xanax? moglabym go brac w razie ataku zazywajac paroksetyne ? czy moze jest cos co lepiej dziala na te leki telepawki zawroty itp... chcialabym miec pewnosc, ze to wszystko jest przez nerwice... :/

 

dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gdzie tego napisać, ale, że ostatnio brałem paro to napiszę tu - mija 7 tygodni bez leków i jest nieźle. Wczoraj byłem na rowerze, co by raczej na paro się nie wydarzyło (miałem totalny brak chęci do ruchu). Pogoda nastraja optymistycznie, jest słonecznie i ciepło, postaram się jak najwięcej wychodzić i ruszać na świeżym powietrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem paroksetynowej pewności siebie, nie działał na mnie ten lek po prostu więc nie ma się co utrzymywać. Czuję się po prostu dobrze po odstawieniu tych wszystkich leków, brałem je w ciągach przez wiele lat i zapomniałem jaki jestem bez nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś porównanie,co wypada lepiej w leczeniu fobii społecznej,paroksetyna czy moklobemid ?

 

-- 12 kwi 2015, 10:31 --

 

Przechodzę od środy na paro,po miesięcznej kuracji moklobemidem(300mg) nic nie odczułem,dodatkowo męczą mnie natręctwa 24/h dobe,to już sie robi wykańczające i męczące,paro juz w dawce 40mg kosi ładnie natręctwa,a po 60mg praktycznie ich nie ma.Moclobemid niestety nie działa na natręctwa,zresztą nie jest nawet zarejestrowany na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychopharm, Wiem,paro kasuję u mnie natręctwa bardzo dobrze,praktycznie ich nie mam dawka 40-60mg.Brałem już kiedyś paro i na fobie nie zadziałała,znaczy jeśli działała to bardzo słabo tak samo na depresje słabo,za to na natręctwa juz świetnie.Ale spoko w razie czego mam coś co rozwala dobrze fobie to mix klon+baclo.Wiesz może czy mogę połykać na noc mirtagen jak normalną tabletkę?Mimo że to forma rozpuszczalna w jamie ustnej?Robi to jakąś różnice w działaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zaczelam brac paro- balam sie brac 10mg wiec wzielam 5, jutro znow 5 i pojutrze 10 a za miesiac mam wejsc na 20... na napady lekowe i poczatek agorafobii ...

myslicie ze to pomoze? lekarz powiedzial, ze powinno zadzialac, bo sertralina po 4 miesiacach zazywania zaczela wywolywac leki zamiast je niwelowac- czy to mozliwe ?

 

-- 13 kwi 2015, 03:20 --

 

po 2 godzinach od wziecia paro padlam spac - taka sennosc mnie opanowala... i spalam 4 godziny- to normalne na poczatku? po sertralinie wogole nie moglam usnac...

i druga sprawa- puls spoczynkowy mam 103 ...czy to tez sprawka paro? przed wzieciem, w dzien mialam 79... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ska1977, dziękuje bo się wystraszylam... Ale i tak ten ubok w postaci senności bardziej mi pasuje... Po 4 miesiącach usypiania o 5-6 usnelam dziś o 2:)) a wcześniej od 19 do 23 spalam wiec jest plus... Tylko mam trochę zawroty głowy nie wiem czy z odstawienia sertry czy przez wejście na paro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×