Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kutfa, 11 dzień na 20 mg paro i pot dosłownie kapie mi z dłoni :pirate:

coprawda jestem na innym zestawie leków , ale nie ma takiej czesci ciała, z której by mi pot nie kapał :?

a umyłam tylko lodówke, takze sie nie narobiłam, ale kazda czynnosc mnie niezmoiernie meczy, ktos wie czy to wynika z choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa, 11 dzień na 20 mg paro i pot dosłownie kapie mi z dłoni :pirate:

 

Mam to samo po escitalopramie i wcześniej po citalopramie.Biorąc fluo i sertre tego nie było.Też już nie wiem co robić przy zwykłych czynnościach wymagających ruchu zaczynam się pocić jak świnia.Mam z tym duży problem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, kiedyś wspominałeś, ze bardzo długo sie u Ciebie rozkręcała? Ja poczułam różnice na plus dopiero jak weszlam na 40 kilka tygodni temu. A paro biore od marca. trochę martwi, ze biore tak duża dawka. Czy u Ciebie po 1,5 roku paro wciąż tak samo działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala tak samo na stany lekowe moim zdaniem najlepszy z ssri

widac to najbardziej , jak sie nie weżmie . U mnie nawet zmniejszenie dawki powoduje zwiększenie się NN i lęków .

Jestem można powiedzieć Paroksetynowym narkomanem , ale ,,,"jeszcze Paroksetyna nie zginęła puki My żyjemy "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×