Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek paroksetyny, jako pierwszy przekroczył 1000 stron w dziale leków 8)

 

Gratulacje :great:

 

A ja się boję zażyć nawet 10 mg ...

 

Czego tu się bać? :? Najwyżej nie zadziała i odstawisz krzywda ci się nie stanie.Nie uzależnisz się.Fizycznie się nie pochorujesz albo psychicznie po tym.Jak będą silne uboczne to odstawisz albo zamienisz na inny.Jak się będziesz bał to weźmiesz jakieś benzo i przeczekasz trudne początki jeśli takowe będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, no właśnie,czego sie boisz? Jak boisz sie, znaczy ze nie jestes w bardzo złym stanie

 

To prawda a ja każdy kolejny lek traktuję jak wybawienie i z chęcią brania żeby wyjść w końcu z tego gówno.A bania się to w ciężkim stanie to nie ma mowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jasne, moim zdaniem masz nerwicę. Współczuję Ci :(

 

-- 27 lip 2014, 16:15 --

 

a propos; jak sądzicie czy 50mg paroksetyny 100 mg amisulprydu w południe, i na noc 37,5 mg anafranilu (biorę już tylko tylę, chcę odstawić anafranil) to dobre połączenie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak rozróżnić jedno od drugiego, bo ja juz nie wiem co mam. Ciagle napięcie i lęki to depresja czynerwica

Masz obnizony nastrój, mysli samobójcze

 

-- 27 lip 2014, 16:29 --

 

Depresji moze towarzyszyc lęk i wszystko co z nim zwiazane, nerwica lękowa moze prowadzic do depresji,

poza tym nerwica moze wspóltowarzyszyc depresji i na odwrót :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek paroksetyny, jako pierwszy przekroczył 1000 stron w dziale leków 8)
o czym to świadczy że jest to lek najczęściej przepisywany przez lekarzy :D za za pierwszym razem też dostałem paro bo paro dobre na wszystko jeśli się nie sprawdzi to wtedy się kombinuje

eee no jasne swiadczy to o tym ze jest tu najwiecej spamerow zadajacych to samo pytanie setny raz z rzedu [sledzilam watek od grudnia zeszlego roku hehs]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×