Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór ; )

 

Pytanie zasadnicze - ile alko w sylwka ? ; >

 

Zasadniczo mam w planach 2 piwka, lampkę szampana, godzina przerwy, lek, godzina+ przerwy i 3cie piwko, biorę codziennie wieczorem, dawka 20mg. Przy dwóch browcach nigdy mi nic nie było (a pije weekendowo co tydzień-dwa ; ) ) , efekty wręcz pozytywne były, raz wypiłem 3cie i zrobiłem się mocno senny (może po zmęczeniu?) i generalnie nie wiem jaki bezpieczny limit przy mojej dawce i jak dawkować jedno i drugie ; )

 

Za cenne wskazówki dziękuję z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz przepisal mi seroxat 20 mg rano, jednak po pierwszym zazyciu nie moglem spac w nocy.

moze wczesniej nie spalem jak bym chcial, ale jakos spalem i sie wysypialem, a teraz nie moglem;o

nie chcialem zeby mi lekarz przepisywal celowo czegos na sen, bo myslalem ze mi sie uda zasnac.

 

czy ktos ma podobnie, ze po seroxacie nie moze spac, czy to tylko chwilowy skutek uboczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pierwsza tabletka wiec nie panikuj, moze sie przyzwyczai organizm. Bierzesz tabletke rano?

Mi paroksetyna wplywa nie tyle na sam sen co na marzenia senne (a raczej koszmary). Jednak jakos z tym zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bylem chory to nie bralem lekow przez 3 dni, jedynie mialem zawroty glowy, nic sie nie stalo.

 

 

Ja nie bede pil na sylwka, mi to do szczescia nie potrzebne, i tak przez derealizacje czuje sie jak po alko. Pewnosc siebie tez mam duza od Paro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, oj wyluzuj, wezmiesz teraz rano i bedzie oka:) Chociaz ja biore czasem ostatnia dawke tuz przed snem i zasypiam bez wiekszych problemow;) ale to juz kwestia osobnicza, najwazniejsze zebys sie teraz niepotrzebnie nie nakrecal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, I jak Ci trybi dawka 40 mg?

 

Własciwie dalej nie trybi jeszcze bo dalej czuje zobojetnienie bezsilność i mega senność śpie po 18h na dobe ;)

normalka na paro :roll::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem chyba zmuszony zredukowac paroksetyne z 20 mg na 10 . Po 2.5 miecha zaczęla mnie bardzo podudzac, momentami jest to bardzo nieprzyjemne. :time: . Widzisz aree Ty spisz na paro 18 godzin a ja ledwo 5 godzin a i tak wstaję rześki i wypoczęty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, Zazdroszcze. Jeśli pojawi się u mnie taki objaw mogę mówić o pełnym działaniu paro. Póki co trzeba czekać... Brałem lek przez 4 tygodnie, później miałem ok. miesiąc przerwy, teraz biorę gdzieś od 3 tygodni. Nie wiem czy tamte 4 tygodnie ''liczą'' się do tych 3 tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo mam brac parogen pol rano przez tydzien a pozniej cala tabletke :? ,tylko ze ja sie go boje wiem ze to glupie ale naczytalam sie w necie i ulotke i mam dosc,boje sie skutkow ubocznych i tego ze mi sie pogorszy po nim :roll: niewiem co robic a mysli i leki mnie mecza :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujek liczą sie tylko te 3 tygodnie:) . Poczekaj jeszcz z 7 i bedziesz latal od rana do wieczora z usmiechem na twarzy. A w połaczeniu z benzo...ah ,zobaczysz sam :mrgreen:

 

Nie wiem jak na Was działają cud te tabletki, chyba nie macie jakichś wielkich problemów. Ja w sumie też latam z uśmiechem ale tylko na zewnętrz bo jestem całkiem odcięty od swoich prawdziwych emocji, które jednak dają o sobie znać kiedy jestem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×