Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest?


Dedu

Rekomendowane odpowiedzi

Od 15 roku życia mam nerwicę, wkręcałem sobie różne choroby, ale teraz to chyba już naprawdę coś się dzieje. Od pół roku męcząca trudność przełykania śliny. Od 3 tyg krew w kale, byłem u lekarzy i na razie nie wiedzą o co chodzi. Nie mogę przez to spać po nocach spodziewam się najgorszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dedu napisał:

Od 15 roku życia mam nerwicę, wkręcałem sobie różne choroby, ale teraz to chyba już naprawdę coś się dzieje. Od pół roku męcząca trudność przełykania śliny. Od 3 tyg krew w kale, byłem u lekarzy i na razie nie wiedzą o co chodzi. Nie mogę przez to spać po nocach spodziewam się najgorszego.

Witaj. Nie jesteśmy lekarzami i nie odpowiemy ci tutaj na to co tobie jest. Jeśli jest krew w kale to robi się badania. To nie jest objaw nerwicy a może być objaw groźnej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dedu To jest pytanie do lekarza specjalisty - myślę, że gastroenterolog byłby tutaj najlepszy. Może trzeba zrobić jakąś diagnostykę - badania laboratoryjne krwi - morfologia, rozmaz, biochemia, posiew kału, wymaz z gardła, może jakaś gastroskopia... Jak widzisz jeszcze bardzo wiele można pobadać u ciebie. Bez badań, po omacku nic się nie stwierdzi. Z resztą to forum nie od tego, by mówić wprost, co to dokładnie jest. 

Edytowane przez MarekWawka01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×