Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Dryagan napisał(a):

W stopce to większość sobie ustawia własne podpisy i ma do tego prawo. Chyba, że moderacja sobie ustawi taki podpis. A stosowna informacja jest w regulaminie. Większość ludzi i tak nie czyta, zatem nie przeczyta też tego typu dodatku. Na 1000%.

Tym bardziej, że można wyłączyć widoczność stopki innych userów, bo sama to robię jak ktoś ma za długą stopkę, to wyłączam jej widoczność przy danym userze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Tym bardziej, że można wyłączyć widoczność stopki innych userów, bo sama to robię jak ktoś ma za długą stopkę, to wyłączam jej widoczność przy danym userze.

 

można jej nie dawac wyłączać ,robiac druga stopke. I oczywiscie, jeżeli taka stopka byłaby przy każdym użytkowniku to nie znaczy, że o wszystkim, można powinno się pisać.

 

Ale Oszczędziłoby to ciągłego pisania "że od tego jest lekarz" - szczególnie w działach o lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

No co to ma znaczyć? Nikt nie tęskni za szczebiotką i nikt kawy nie przynosi?!😏 zostawić was na trochę i już koniec nawet z kawą 😏

 

16 godzin temu, Hooded Spirit napisał(a):

 

można jej nie dawac wyłączać ,robiac druga stopke. I oczywiscie, jeżeli taka stopka byłaby przy każdym użytkowniku to nie znaczy, że o wszystkim, można powinno się pisać.

 

Ale Oszczędziłoby to ciągłego pisania "że od tego jest lekarz" - szczególnie w działach o lekach.

Ja mogę pisać że od tego jest lekarz, nie widzę w tym problemu. A jak ktoś za bardzo przegina to dostaje osta bądź bana. Stopki według mnie są dla użytkowników by mogli wstawić swoje motto, myśli, cytat który lubią itp. I niech tak zostanie. 

Tak jak napisał @Dryagan i tak mało kto czyta je. Skoro większość nie czyta nawet regulaminu to nie będzie czytać też tego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

No co to ma znaczyć? Nikt nie tęskni za szczebiotką i nikt kawy nie przynosi?!😏 zostawić was na trochę i już koniec nawet z kawą 😏

 

C339BC3F-4C12-4F9D-AF87-3C780BBD5007.jpeg

 

 

10 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Stopki według mnie są dla użytkowników by mogli wstawić swoje motto, myśli, cytat który lubią itp. I niech tak zostanie. 

 

No ja mam np. najlepszą radę życiową jaka istnieje.

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.... 

@94. Kawka 🥰

@Szczebiotka wpadła i już tupie nóżkami 😁😂

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Dryagan kiedy rozpocznie się konkurs fotograficzny zimowy? Jest dobry czas na to bo jest dużo śniegu i można trzaskać fotki :smile:

Już konkurs wstawiony..sprawdz w dziale konkursy 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 94. napisał(a):

 

C339BC3F-4C12-4F9D-AF87-3C780BBD5007.jpeg

 

 

 

No ja mam np. najlepszą radę życiową jaka istnieje.

Dziękuję za kawę 🖤

Też tak często mówię, tylko biegać mi się nie chce😅

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Dryagan kiedy rozpocznie się konkurs fotograficzny zimowy? Jest dobry czas na to bo jest dużo śniegu i można trzaskać fotki :smile:

A dlaczego pytasz o to szefa skoro to ja robię ten konkurs 🤔? Możesz już robić zdjęcia i wrzucać. Zdjęcie zbieramy przez dwa może trzy miesiące, zobaczymy jeszcze. Bo np u mnie zimy nie ma🤷

Teraz, Dryagan napisał(a):

@Jurecki pytanie do @Szczebiotka - konkurs już ogłosiła. Przegapiłeś 🙂

 

Ja nie wiem😏 on mnie ostatnio nie widzi🤔 

Tu jestem! 🙎 Tu!

2 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

wpadła i już tupie nóżkami 😁😂

No ktoś musi 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dryagan napisał(a):

Poza konkursem - moje zimowe zdjęcia (tu teraz jestem - woj. świętokrzyskie)

zima2.jpg

zima1.jpg

zima.jpg

Niestety one nie są artystyczne, tylko dokumentujące. Na konkurs się nie nadają

Dlaczego ty masz tyle śniegu a u mnie nie ma prawie wcale😳 ja też chcę iść na sanki😭

 

IMG20231203154636.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zew napisał(a):

@94. mam widok ustawień jak u @Dryagan 🤔

Widoki są różne w zależności od tego z jakiego sprzętu korzystasz. Sama się o tym przekonałam że nie mam niektórych funkcji moderatorskich jak reszta ekipy bo korzystam z tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×