Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba nerwica natręctw ale jeszcze nie jestem pewien


śmiały

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Lecze się od 25 lat na schizofrenie paranoidalną. Samą schize mam częsciowo zaleczoną. Biore sulpiryd ,zolafren, pregabaline, lamitrin, lorafen i akineton plus leki na nadciśnienie, na puls oraz kalipoz czyli potas. Troche tego jest. Mój obecny problem to taki że nie moge się pohamować z wydawaniem pieniędzy na zakupy przez internet. Z zakupami w realnym świecie nie mam takiego problemu i jestem raczej oszczędny. Ale w necie to u mnie jest wolna amerykanka. Dodam że mam rente i nie pracuje. Chciałbym bardzo ale to bardzo zacząć oszczędzać. Wprawdzie od razu pisze że przez net nie kupuje też jakiś głupot tylko rzeczy potrzebne, ale kurde tyle tego jest że mała głowa. Boje się. Boje się że znowu będe coś chciał kupić przez net. Wiem że to śmiesznie brzmi ale tak jest. Skasowałem już allegro ale pozostały sklepy internetowe. Nie moge sobie z tym poradzić. Chodzi mi to ciągle po głowie i męczy. Nie moge przestać o tym myśleć. I tu takie małe pytanie. Biore 10 mg zolafrenu i w starych ulotkach od tego leku jest napisane że coś tam poprawia on myślenie. Może to przez zolafren tak mam? Bo dawniej pamiętam też miałem obsesje ale na temat sprzętu audio hi-fi. Już sam nie wiem. Pomóżcie. Błagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×