Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Siedlce]


Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Moze napiszesz co Ci dolega u kogo sie leczysz jakie rezultaty? Czy masz jakies sprawdzone sposoby na to wszystko?

Choruję na schizofrenię paranoidalną, leczę się w Warszawie u pani doktor Reginy Gerbszt. Żadnych sprawdzonych sposobów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 28 lat, jestem z Siedlec i pierwszy raz na tym forum. Bardzo się cieszę że znalazłem ten temat. Od kilku lat mam problemy ze swoją psychiką, poczuciem własnej wartości i ogólnie pojętą egzystencją codzienną. Ostatnio jeszcze bardziej się to wszystko pogłębiło przez kolejne problemy, niepowodzenia, które dla ludzi z mojego otoczenia są błahe ale dla mnie stanowią jakąś ogromną barierę i wpędzają mnie w paskudny nastrój. Chciałbym z kimś o tym porozmawiać bo "zwykli" ludzie nie potrafią mnie zrozumieć, uważają że histeryzuję, przesadzam i wyolbrzymiam problem. To co dla kogoś jest łatwe, nie jest wcale łatwe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Siedlec, 26 lat.

Przewinęło się już pytanie o dobrego psychoterapeutę w Siedlcach - ale bez konkretnych odpowiedzi. Może ktoś poleci kogoś na prawdę dobrego? Czy ktoś korzystał z usług Centrum Psychoterapii i Coachingu w Siedlcach? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×